629164-2026 - Competition
Czechia – Furniture – Dodávka a montáž nábytku předsíní (mobiliář – budova G-LDA)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDodávka a montáž nábytku předsíní (mobiliář – budova G-LDA)
DescriptionPředmětem této veřejné zakázky je kompletní výroba a dodávka nábytku předsíní, jeho doprava na místo plnění, odborné zaměření a montáž, uvedení do provozu a předání zadavateli.
Internal identifierSLT 134
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureNadlimitní režim Otevřené řízení Veřejná zakázka na dodávky
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39100000 Furniture
Additional classification (cpv): 39140000 Domestic furniture
5. Lot
LotLOT-0001