2. Procedure
Procedure
Title: UvA Nieuwbouw LabQ Science Park
Description: De Universiteit van Amsterdam is voornemens op het Amsterdam Science Park het nieuwe gebouw LabQ te realiseren. LabQ omvat ca. 11.600 m2 bvo aan kantoor- onderwijs- en labruimten. Het werk wordt in twee percelen verdeeld: Perceel 1: Bouwkundige werken. Perceel 2: Technische installaties. De gunning van de opdrachten is voorzien in april 2027. De uitvoering heeft een geplande uitvoeringsduur van ca. 18 maanden.
Previous notice: 35763-2024
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45210000 Building construction work
Additional classification (cpv): 45300000 Building installation work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Bouwkundige werken
Description: Perceel 1 omvat de uitvoering van de bouwkundige werken voor de nieuwbouw van LabQ met een omvang van ca. 11.600 m2 bvo.
Quantity: 11 600 square metres
Lot: LOT-0002
Title: Technische installaties
Description: Perceel 2 omvat de uitvoering van de technische installaties voor de nieuwbouw van LabQ met een omvang van ca. 11.600 m2 bvo.