629273-2026 - Competition
Estonia – Miscellaneous services – Saaremaa valla territooriumil hulkuvate koerte ja kasside püüdmise ning varjupaiga haldamise teenus aastatel 2027-2029
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleSaaremaa valla territooriumil hulkuvate koerte ja kasside püüdmise ning varjupaiga haldamise teenus aastatel 2027-2029
DescriptionHankelepingu esemeks on Saaremaa valla territooriumil hulkuvate koerte ja kasside püüdmine ja varjupaiga haldamise teenuse osutamine aastatel 2027-2029 Dokumendis 2 – Tehniline kirjeldus ja Dokumendis 3 – Hankelepingu projekt fikseeritud mahus. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier314951-0000
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureAvatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 98300000 Miscellaneous services
5. Lot
LotLOT-0000