629320-2026 - Competition
Netherlands – Sewer cleaning services – Raamovereenkomst Reiniging en Inspecteren Riolering
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst Reiniging en Inspecteren Riolering
Description: De gemeente Schouwen-Duiveland wil een raamovereenkomst met één opdrachtnemer afsluiten met een looptijd van twee jaar met twee verlengopties van één jaar voor de uitvoering van werkzaamheden in het kader van het onderhoud aan het rioolstelsel in de gemeente Schouwen-Duiveland. De werkzaamheden betreffen: a. Opstellen deelopdrachten; b. Reinigen riolering; c. Inspecteren riolering; d. Bijkomende werkzaamheden. De raming van de opdracht (looptijd 4 jaar) wordt door de Aanbestedende dienst geschat op € 800.000,-. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend. De Aanbestedende dienst is op basis van jurisprudentie (arrest ECLI:EU:C:2018:1034) verplicht om een maximale opdrachtwaarde op te nemen. De maximale opdrachtwaarde over de gehele looptijd inclusief verlengopties van de raamovereenkomst wordt vastgesteld op € 1.600.000,- inclusief prijsindexaties, exclusief BTW. Gezien de onvoorspelbaarheid van de omvang van de toekomstige behoefte aan deze dienstverlening wordt de marge van tweemaal het geraamde bedrag genomen. Indien binnen de contractduur van Raamovereenkomst (maximaal 4 jaar) de maximale opdrachtwaarde van € 1.600.000,- inclusief prijsindexaties, exclusief BTW. wordt bereikt, zal de Raamovereenkomst met de opdrachtnemer bij het bereiken van voornoemde maximale opdrachtwaarde omvang eindigen en verstrekt de Aanbestedende dienst in dat geval geen nadere opdrachten meer, waarbij de Opdrachtnemer ter zake geen aanspraak kan maken op schadevergoeding op welke grond dan ook.
Internal identifier: 2026–1732161
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Europees openbaar.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90470000 Sewer cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Perceel 1
Description: De gemeente Schouwen-Duiveland wil een raamovereenkomst met één opdrachtnemer afsluiten met een looptijd van twee jaar met twee verlengopties van één jaar voor de uitvoering van werkzaamheden in het kader van het onderhoud aan het rioolstelsel in de gemeente Schouwen-Duiveland. De werkzaamheden betreffen: a. Opstellen deelopdrachten; b. Reinigen riolering; c. Inspecteren riolering; d. Bijkomende werkzaamheden De raming van de opdracht (looptijd 4 jaar) wordt door de Aanbestedende dienst geschat op € 800.000,-. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend. De Aanbestedende dienst is op basis van jurisprudentie (arrest ECLI:EU:C:2018:1034) verplicht om een maximale opdrachtwaarde op te nemen. De maximale opdrachtwaarde over de gehele looptijd inclusief verlengopties van de raamovereenkomst wordt vastgesteld op € 1.600.000,- inclusief prijsindexaties, exclusief BTW. Gezien de onvoorspelbaarheid van de omvang van de toekomstige behoefte aan deze dienstverlening wordt de marge van tweemaal het geraamde bedrag genomen. Indien binnen de contractduur van Raamovereenkomst (maximaal 4 jaar) de maximale opdrachtwaarde van € 1.600.000,- inclusief prijsindexaties, exclusief BTW. wordt bereikt, zal de Raamovereenkomst met de opdrachtnemer bij het bereiken van voornoemde maximale opdrachtwaarde omvang eindigen en verstrekt de Aanbestedende dienst in dat geval geen nadere opdrachten meer, waarbij de Opdrachtnemer ter zake geen aanspraak kan maken op schadevergoeding op welke grond dan ook.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: We sluiten een raamovereenkomst af voor een periode van 2 jaar. De overeenkomst gaat in op 1 januari 2027 en eindigt op 31 december 2028. De raamovereenkomst kan maximaal 2 keer met 1 jaar verlengd worden.