629331-2026 - Competition
Croatia – Miscellaneous furniture and equipment – Opremanje dječjeg vrtića Radost 6 u Jastrebarskom
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Opremanje dječjeg vrtića Radost 6 u Jastrebarskom
Description: Opis predmeta je definiran u posebnom dokumentu pod nazivom "OPIS PREDMETA NABAVE" a koji je sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Internal identifier: 26-080
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39150000 Miscellaneous furniture and equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Grupa 1 – Nabava, isporuka i montaža namještaja, opreme i didaktike za dječji vrtić Radost 6 u Jastrebarskom
Description: Opis predmeta nabave je definiran u dokumentu pod nazivom " OPIS PREDMETA NABAVE" koji je satavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Internal identifier: 26-080-1
Lot: LOT-0002
Title: Grupa 2 - Nabava, isporuka i montaža sustava tehničke zaštite za dječji vrtić Radost 6 u Jastrebarskom
Description: Opis nabave je definiran u dokumentu pod nazivom "Opis predmeta nabave"
Internal identifier: 26-080-2