2. Procedure
Procedure
Title: Diverse reparatie– en onderhoudswerkzaamheden assets en Wintermaatregelen Regiotram Utrecht
Description: De aard van de opdracht betreffen diensten. De vraag die vanuit de provincie Utrecht in de markt zal worden gezet betreft Handyman. De te contracteren dienstverlening bestaat concreet uit: - Alle 32 tramhaltes inclusief bestuurdersverblijven. - Locaties of Gebouwen, waaronder de tramremise terrein (Nieuwegein), busremise (Westraven, Zeist en Amersfoort). - De Remiseweg vanaf kruising Taludweg tot aan het toegangshek van het Tramremise terrein; - P+R Breukelen (P1,2,3) en P+R Science Park (P&R Amersfoort kan worden toegevoegd aan de opdracht). Het gaat hierbij om zowel preventief onderhoud, correctief onderhoud en schoonmaakwerkzaamheden welke in het PVE nader zijn toegelicht Zie leidraad
Internal identifier: 30899
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: openbare aanbesteding BPKV
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1