629450-2026 - Competition
Cyprus – Personal computers – UCY-2026-047-ΥΠΥ- Προμήθεια Υπολογιστών συμβατών με τα λειτουργικά συστήματα MAC OS X και iOS της Apple
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: UCY-2026-047-ΥΠΥ- Προμήθεια Υπολογιστών συμβατών με τα λειτουργικά συστήματα MAC OS X και iOS της Apple
Description: UCY-2026-047-ΥΠΥ- Προμήθεια Υπολογιστών συμβατών με τα λειτουργικά συστήματα MAC OS X και iOS της Apple
Internal identifier: UCY-2026-047-ΥΠΥ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213000 Personal computers
Additional classification (cpv): 30213100 Portable computers, 30213200 Tablet computer, 30213300 Desktop computer, 30214000 Workstations
5. Lot
Lot: LOT-0001