629452-2026 - Competition
Bulgaria – Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services – „Почистване и възстановяване на замърсени терени, общинска собственост на територията на Община Стара Загора, вкл. извозване на събраните от тях количества отпадъци до инсталации за обезвреждане или оползотворяване“
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title„Почистване и възстановяване на замърсени терени, общинска собственост на територията на Община Стара Загора, вкл. извозване на събраните от тях количества отпадъци до инсталации за обезвреждане или оползотворяване“
Description„Почистване и възстановяване на замърсени терени, общинска собственост на територията на Община Стара Загора, вкл. извозване на събраните от тях количества отпадъци до инсталации за обезвреждане или оползотворяване“ Обществената поръчка включва всички дейности по почистване и възстановяване на замърсени терени, общинска собственост на територията на Община Стара Загора, вкл. извозване на събраните от тях количества отпадъци до инсталации за обезвреждане. Замърсените терени се намират в регулационните граници или в землищата на населени места на територията на Община Стара Загора. Конкретните замърсени терени, с информация за тяхното местоположение, площ и количество на отпадъците ще бъдат възложени на изпълнителя с възлагателни писма. Обща площ на замърсените терени, подлежащи на почистване – приблизително 400 дка. Количество на отпадъците – приблизително 15 000 тона. Терените са замърсени основно с битови отпадъци, строителни отпадъци, отпадъци от растителен произход, опаковки, остатъци от излязло от употреба електрическо и електронно оборудване, негодни за употреба гуми и др. подобни. Замърсените терени са разположени основно на територията на гр. Стара Загора и прилежащите му територии и в някои от населените места от общината. Основното количество отпадъци, които ще се събират от замърсените терени са строителни и битови отпадъци. Описание на дейностите, условията и зискванията към изпълнениието се съдържат в Техническата спецификация.
Internal identifier606973
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services
5. Lot
LotLOT-0001