629471-2026 - Competition
Bulgaria – School furniture – „Доставка на обзавеждане за нуждите на ОУ „Тодор Каблешков“ – град Пловдив“
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на обзавеждане за нуждите на ОУ „Тодор Каблешков“ – град Пловдив“
Description: В обхвата на настоящата обществена поръчка се предвиждат дейности по доставка на обзавеждане, включително настройки на доставеното обзавеждане за привеждането му в пълно работоспособно състояние, както отстраняване на гаранционните дефекти в рамките на гаранционния срок. Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка е описана в Техническата спецификация, неразделна част от документацията за участие.
Internal identifier: 607470
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39160000 School furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 708 pieces