See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa produktów medycznych dla Oddziału Chirurgii Naczyniowej (pakiet 1-12, 14-16); Oddziału Neurochirurgicznego -Pracownia Rentgenodiagnostyki 2 (pak.13): Oddziału Kardiologii (pakiety 17-23)
Description: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Dostawa produktów medycznych dla Oddziału Chirurgii Naczyniowej (pakiet 1-12, 14-16); Oddziału Neurochirurgicznego -Pracownia Rentgenodiagnostyki 2 (pak.13): Oddziału Kardiologii (pakiety 17-23) w podziale na 23 pakiety. Dodatkowo w zakresie pakietów 17, 18 i 20 wymagana jest dzierżawa systemów umożliwiających użycie zamawianego asortymentu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 Formularz cenowy oraz w przypadku pakietów: a. 17, 18 i 20 załączniki 2.17, 2.18 i 2.20 określające minimalne wymagane parametry sprzętu dzierżawionego b. 20, 21, 22, 23 załączniki nr 2.20, 2.21, 2.22, 2.23 Wymagane parametry graniczne przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: SPSSZ/53/D/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1
Description: Dostawa produktów medycznych dla Oddziału Chirurgii Naczyniowej
Internal identifier: Pakiet 1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2
Internal identifier: Pakiet 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3
Internal identifier: Pakiet 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4
Internal identifier: Pakiet 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5
Internal identifier: Pakiet 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6
Internal identifier: Pakiet 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7
Internal identifier: Pakiet 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8
Internal identifier: Pakiet 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9
Internal identifier: Pakiet 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10
Internal identifier: Pakiet 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 11
Internal identifier: Pakiet 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 12
Internal identifier: Pakiet 12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13
Description: Dostawa produktów medycznych dla Oddziału Neurochirurgicznego -Pracownia Rentgenodiagnostyki 2
Internal identifier: Pakiet 13
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 14
Internal identifier: Pakiet 14
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet 15
Internal identifier: Pakiet 15
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet 16
Internal identifier: Pakiet 16
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet 17
Description: Dostawa produktów medycznych dla Oddziału Kardiologii
Internal identifier: Pakiet 17
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet 18
Internal identifier: Pakiet 18
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet 19
Internal identifier: Pakiet 19
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet 20
Internal identifier: Pakiet 20
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet 21
Internal identifier: Pakiet 21
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet 22
Internal identifier: Pakiet 22
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet 23
Internal identifier: Pakiet 23