629507-2026 - Competition
Bulgaria – Snow-clearing services – „Зимно поддържане и снегопочистване на общинска пътна мрежа на територията на Община Ардино”
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title„Зимно поддържане и снегопочистване на общинска пътна мрежа на територията на Община Ардино”
DescriptionПредмет на поръчката: „Зимно поддържане и снегопочистване на общинска пътна мрежа на територията на Община Ардино“ - е извършването на услуга във връзка със зимното поддържане, снегопочистване и опесъчаване на общинската пътна мрежа на територията на Община Ардино. Обхватът, обемът и изискванията към изпълнението на обществената поръчка са подробно описани и регламентирани в Указанията за подготовка на офертите, Техническата спецификация-приложение 1 и проекта на договор, които са неделима част от настоящата документация. 2. Обект на настоящата обществена поръчка е „предоставяне на услуги” по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 3 от ЗОП.
Internal identifier605240
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
5. Lot
LotLOT-0001
TitleЗимно поддържане и снегопочистване на KRZ 1002 Бял извор-Падина-Еньовче- граница община /Ардино-Неделино/-Оградна-кв. Карабовци; KRZ 1036 Бял извор-Падина-Бойчево-мах.Узунова с обща дължина 14.1 км.
DescriptionЗимно поддържане и снегопочистване на KRZ 1002 Бял извор-Падина-Еньовче- граница община /Ардино-Неделино/-Оградна-кв. Карабовци; KRZ 1036 Бял извор-Падина-Бойчево-мах.Узунова с обща дължина 14.1 км.
Internal identifier605242
LotLOT-0002
TitleЗимно поддържане и снегопочистване на KRZ 1005 Ардино-Дядовци-Дяволски мост; KRZ 1037 Ардино-кв. Пеперудите; KRZ 2012 Ардино-Правдолюб; KRZ 2013 Ардино-Дядовци-Кроячево; KRZ 3014 Ардино-Дядовци-мах. Ясен; KRZ 1032 Бял извор-Ардино-Светулка-Родопско-Ахрянско-мах.Долна махала; ІІІ-865 „(Търън -Средногорци) п.к.Стояново – Ардино – Бойно - Кърджали” /в чертите на град Ардино/ с обща дължина 44.1 км.
DescriptionЗимно поддържане и снегопочистване на KRZ 1005 Ардино-Дядовци-Дяволски мост; KRZ 1037 Ардино-кв. Пеперудите; KRZ 2012 Ардино-Правдолюб; KRZ 2013 Ардино-Дядовци-Кроячево; KRZ 3014 Ардино-Дядовци-мах. Ясен; KRZ 1032 Бял извор-Ардино-Светулка-Родопско-Ахрянско-мах.Долна махала; ІІІ-865 „(Търън -Средногорци) п.к.Стояново – Ардино – Бойно - Кърджали” /в чертите на град Ардино/ с обща дължина 44.1 км.
Internal identifier605246
LotLOT-0003
TitleЗимно поддържане и снегопочистване наKRZ 2010 ; KRZ 2019 ; KRZ3011 Млечино-Долно Прахово-Чернигово; KRZ 3020 а; KRZ 3021 ; KRZ 3018; KRZ 3022 Б; KRZ 1015 с обща дължина 32.1 км.
DescriptionЗимно поддържане и снегопочистване наKRZ 2010 Млечино-Долно Прахово- Башево; KRZ 2019 Брезен-Сполука-Боровица-Дедино-Долно Прахово; KRZ 3011 Млечино-Долно Прахово-Чернигово; KRZ 3020 Брезен-Долно Прахово-Млечино- мах. Искра; KRZ 3021 Брезен-Долно Прахово-Млечино-мах. Левци; KRZ 3018 Млечино-Долно Прахово-Горно Прахово-мах. Третак; KRZ 3022 Брезен-Млечино- Богатино-мах. Червена скала; KRZ 1015 Ардино-Кобиляне-ТК “Бели брези”- Млечино с обща дължина 32.1 км.
Internal identifier605247
LotLOT-0004
TitleЗимно поддържане и снегопочистване на KRZ 1041 Брезен-Боровица/Боровица- Голобрад; KRZ 2006 Боровица-Сполука-мах. Долна Сполука-Любино-Латинка; KRZ 2009 Боровица-Сполука/Сполука-Русалско; KRZ 2023 Боровица-Сполука- Китница; KRZ 2024 Брезен-Боровица/Боровица-Сухово с обща дължина 25.4 км.
DescriptionЗимно поддържане и снегопочистване на KRZ 1041 Брезен-Боровица/Боровица- Голобрад; KRZ 2006 Боровица-Сполука-мах. Долна Сполука-Любино-Латинка; KRZ 2009 Боровица-Сполука/Сполука-Русалско; KRZ 2023 Боровица-Сполука- Китница; KRZ 2024 Брезен-Боровица/Боровица-Сухово с обща дължина 25.4 км.
Internal identifier605248
LotLOT-0005
TitleЗимно поддържане и снегопочистване на KRZ2001 Синчец-Ардино-Гърбище; KRZ 2007 Ардино-Кобиляне-Ленище; KRZ 2025 Синчец-Гърбище/Гърбище-Теменуга; KRZ 3016 Брезен-Млечино-Хромица-Ябълковец; KRZ 3017 Ябълковец-мах. Малка ябълка/Ябълковец-мах. Брежанци; KRZ 3026 Синчец-Гърбище-Мак;KRZ 3027 Синчец-Гърбище/Гърбище-мах. Зимница; KRZ 3040 Ардино-Кобиляне-Ябълковец- мах. Малка ябълка с обща дължина 39.2 км
DescriptionЗимно поддържане и снегопочистване на KRZ 2001 Синчец-Ардино-Гърбище; KRZ 2007 Ардино-Кобиляне-Ленище; KRZ 2025 Синчец-Гърбище/Гърбище-Теменуга; KRZ 3016 Брезен-Млечино Хромица-Ябълковец; KRZ 3017 Ябълковец-мах. Малка ябълка/Ябълковец-мах. Брежанци; KRZ 3026 Синчец-Гърбище-Мак;KRZ 3027 Синчец-Гърбище/Гърбище-мах. Зимница; KRZ 3040 Ардино-Кобиляне-Ябълковец- мах. Малка ябълка с обща дължина 39.2 км.
Internal identifier605249
LotLOT-0006
TitleЗимно поддържане и снегопочистване на KRZ 1028 Бял извор-Падина-Бял извор-Срънско; KRZ 2029 Стояново-Светулка-мах. Зака; KRZ 3039 Стояново-Бял извор/Бял извор-мах. Дере махала с обща дължина 7.2 км.
DescriptionЗимно поддържане и снегопочистване на KRZ 1028 Бял извор-Падина-Бял извор-Срънско; KRZ 2029 Стояново-Светулка-мах. Зака; KRZ 3039 Стояново-Бял извор/Бял извор-мах. Дере махала с обща дължина 7.2 км.
Internal identifier605251
LotLOT-0007
TitleЗимно поддържане и снегопочистване на KRZ 2030 Стояново-Бял извор-мах. Гарване; KRZ 3004 Баните-Стояново-Мусево; KRZ 3031 Стояново-Мусево-Паспал; KRZ 3033 Седларци-Жълтуша-Седларци-граница община Ардино /Ардино- Мадан/-Галище-Буково с обща дължина 12 км.
DescriptionЗимно поддържане и снегопочистване на KRZ 2030 Стояново-Бял извор-мах. Гарване; KRZ 3004 Баните-Стояново-Мусево; KRZ 3031 Стояново-Мусево-Паспал; KRZ 3033 Седларци-Жълтуша-Седларци-граница община Ардино /Ардино- Мадан/-Галище-Буково с обща дължина 12 км. ​​​​​​​
Internal identifier605253
LotLOT-0008
TitleЗимно поддържане и снегопочистване на KRZ 2003 Стояново-Светулка- Седларци-Жълтуша с обща дължина 11 км.
DescriptionЗимно поддържане и снегопочистване на KRZ 2003 Стояново-Светулка- Седларци-Жълтуша с обща дължина 11 км.
Internal identifier605254
LotLOT-0009
TitleДоставка на инертни материали - пясък приблизително на 2 500 м3
DescriptionДоставка на инертни материали - пясък приблизително на 2 500 м3.
Internal identifier605255