629543-2026 - Competition
Sweden – Education and training services – Ämnesspecialist för utbildning inom område vägteknik
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Ämnesspecialist för utbildning inom område vägteknik
Description: Ämnesspecialist för utbildning inom vägteknik till trafikverket-trafikverksskolan.
Internal identifier: KOM-421302
Type of procedure: Other single stage procedure
Main features of the procedure: pris
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80000000 Education and training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. Projektering för vägbyggnation och vägutformning
Description: Projektering för vägbyggnation och vägutformning
Internal identifier: 1. Projektering för vägbyggnation och vägutformning
Lot: LOT-0002
Title: 2. Förvaltning av vägar
Description: Förvaltning av vägar
Internal identifier: 2. Förvaltning av vägar
Lot: LOT-0003
Title: 3. Underhåll av vägar
Description: Underhåll av vägar
Internal identifier: 3. Underhåll av vägar
Lot: LOT-0004
Title: 4.Inspektion av broar och andra byggnadsverk
Description: Inspektion av broar och andra byggnadsverk
Internal identifier: 4.Inspektion av broar och andra byggnadsverk