629545-2026 - Competition
Poland – Electricity – KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY SPÓŁKI SZPITAL W SZCZECINKU SP.Z O.O.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: KOMPLEKSOWA DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY SPÓŁKI SZPITAL W SZCZECINKU SP.Z O.O.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej obejmująca sprzedaż energii elektrycznej wraz ze świadczeniem usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby Szpital w Szczecinku sp. z o.o. i jednostek organizacyjnych szpitala w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy w sumarycznej szacunkowej ilości 1190 MWh oraz w rozbiciu na taryfy: a) w taryfie C11 – 90 MWh, b) w taryfie B23 – 1 100 MWh. Zamawiający wymaga podania w formularzu ofertowym oferty w podziale na dostawy realizowane w roku 2026 i 2027.
Internal identifier: 24/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Pilna potrzeba zapewnienia dostaw energii elektrycznej na potrzeby szpitala
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
Additional classification (cpv): 65310000 Electricity distribution
5. Lot
Lot: LOT-0001