2. Procedure
Procedure
Title: Modernizacja systemów bezpieczeństwa
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja systemów bezpieczeństwa wraz z wszelkimi wymaganymi cechami opisanymi w Załączniku Nr 1 „Opis przedmiotu zamówienia” 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części: Część I Modernizacja i przebudowa systemów bezpieczeństwa: Systemu Kontroli Dostępu (SKD), Systemu Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemu Telewizji Dozorowej (CCTV) i Systemu Sygnalizacji Pożaru (SSP), Część II System monitoringu wizyjnego na Sali Obsługi Klientów w obiekcie przy ul. Traugutta 55 we Wrocławiu, Część III Dostawa systemów przycisków napadowych wraz z odbiornikami sygnału na Sali Obsługi Klientów przy ul. Traugutta 55 we Wrocławiu.
Internal identifier: WAG.251.10.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35120000 Surveillance and security systems and devices
Additional classification (cpv): 32323000 Video monitors, 35121000 Security equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Modernizacja i przebudowa systemów bezpieczeństwa: Systemu Kontroli Dostępu (SKD), Systemu Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemu Telewizji Dozorowej (CCTV) i Systemu Sygnalizacji Pożaru (SSP),
Internal identifier: Część I
Lot: LOT-0002
Title: System monitoringu wizyjnego na Sali Obsługi Klientów
Description: System monitoringu wizyjnego na Sali Obsługi Klientów w obiekcie przy ul. Traugutta 55 we Wrocławiu
Internal identifier: Część II
Main classification (cpv): 32323500 Video-surveillance system
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa systemów przycisków napadowych wraz z odbiornikami sygnału na Sali Obsługi Klientów
Internal identifier: Część III
Main classification (cpv): 35121000 Security equipment