629569-2026 - Competition
Czechia – Telecommunications services – Služby mobilního operátora pro speciální rozhlasové přenosové technologie
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Služby mobilního operátora pro speciální rozhlasové přenosové technologie
Description: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb výhradně datových tarifů v síti mobilních elektronických komunikací. Tyto služby budou využívány ve speciálních přenosových zařízeních (kodecích), které využívají více paralelních přenosových kanálů a slouží k přenosu audiovizuálního signálu z terénu. Požadované služby musí umožnit stabilní a dostupné datové připojení odpovídající provozním a technickým požadavkům zadavatele na zajištění kontinuity těchto přenosů.
Internal identifier: VZ22/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64200000 Telecommunications services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Poskytování služeb datových tarifů v mobilní síti – 150 SIM karet
Description: Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování služeb datových tarifů prostřednictvím 150 SIM karet v mobilní síti operátora Vodafone (na jejich technologické infrastruktuře), a to za účelem zajištění požadované úrovně dostupnosti, spolehlivosti a infrastrukturní nezávislosti datové konektivity využívané speciálními přenosovými zařízeními zadavatele. Počet 150 SIM karet odpovídá počtu 150 přenosových zařízení ve vlastnictví zadavatele, přičemž každé z těchto zařízení umožňuje současné využití minimálně dvou SIM karet a dvou mobilních datových přenosových kanálů.
Internal identifier: Část 1 VZ
Lot: LOT-0002
Title: Poskytování služeb datových tarifů v mobilní síti – 50 SIM karet
Description: Předmětem této části veřejné zakázky je poskytování služeb datových tarifů prostřednictvím 50 SIM karet v mobilní síti operátora T-mobile (na jejich technologické infrastruktuře) za účelem rozšíření dostupnosti a kvality mobilního datového připojení využívaného speciálními přenosovými zařízeními zadavatele. Počet 50 SIM karet odpovídá počtu 50 přenosových zařízení ve vlastnictví zadavatele, která umožňují současné využití minimálně tří SIM karet a tří mobilních datových přenosových kanálů.
Internal identifier: Část 2 VZ