629588-2026 - Competition
Netherlands – Engineering services – Ingenieursdiensten voor Instandhouding van RET kunstwerken
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Ingenieursdiensten voor Instandhouding van RET kunstwerken
Description: Programma Metronet 2.0 Metronet 2.0 bundelt de grote ontwikkelingen die nodig zijn om het metrosysteem toekomstbestendig te maken. Het programma kent drie hoofdopgaven: -Nieuwe Metrovoertuigen -Capaciteit Verhogen (rijden op de E-lijn en C-lijn met hogere frequentie) -Vernieuwen Werkplaats Waalhaven Capaciteit Verhogen De scope van het deelprogramma Capaciteit Verhogen bestaat hoofdzakelijk uit de infrastructuur aanpassen om in de spits een hogere metrofrequentie mogelijk te maken. Voor de E-lijn is april 2031 de bepalende mijlpaal; voor de C-lijn is dat december 2032. Het programma bestaat uit meerdere deelprojecten, waaronder tractie- en energievoorziening, overwegen, geluid, emplacementen en kunstwerken. Het deelproject Kunstwerken richt zich op de vraag of bruggen, viaducten, duikers en aanverwante constructies de toekomstige gebruiksintensiteit veilig en duurzaam kunnen faciliteren. De studiefase voor de in scope zijnde kunstwerken in het RET Metronetwerk vormt de schakel tussen de programmatische risicoanalyse en de voorbereiding van concrete maatregelen. De resultaten worden gebruikt voor besluitvorming over onderhoud, herstel, versterking en vervanging en vormen waar nodig de basis voor vervolgende ontwerp- en realisatieopdrachten. Een vroegtijdig en betrouwbaar oordeel is essentieel, omdat complexe maatregelen een lange voorbereidingstijd, vergunningentrajecten en buitendienststellingen kunnen vragen.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie aanbestedingsdocumenten
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71300000 Engineering services
Additional classification (cpv): 71310000 Consultative engineering and construction services, 71322000 Engineering design services for the construction of civil engineering works
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options:
Description of the options: De mogelijkheid is aanwezig dat het aantal te onderzoeken kunstwerken wordt uitgebreid naar gelang van de urgentie die wordt vastgesteld.