2. Procedure
Procedure
Title: Mediaplaatsingen 2027-2031
Description: Mediaplaatsingen betreft het inkopen van mediaruimte en het plaatsen van advertenties. Met mediaplaatsingen wil de Aanbestedende dienst doelgroepen informeren, betrekken en waar nodig tot actie laten overgaan. De gevraagde dienstverlening bestaat uit: • wekelijkse full colour advertenties voor bekendmakingen in huis-aan-huisbladen in Drenthe en, incidenteel, regionale weekbladen in de grensstreek ten behoeve van dekking van de gehele provincie; • full colour paginagrote informatiepagina’s in huis-aan-huisbladen in heel Drenthe; • incidentele advertenties, waaronder vacatures en campagnes, in huis-aan-huisbladen of dagbladen.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79340000 Advertising and marketing services
Additional classification (cpv): 79341000 Advertising services
5. Lot
Lot: LOT-0000