629676-2026 - Competition
Belgium – Repair and maintenance services of warships – Overheidsopdracht MRMP-N/S Nr 27NS001 betreffende een meerjarige (2027-2031) raamovereenkomst van diensten met één deelnemer tegen prijslijst en niet-getarifeerde prestaties aangaande het projectmatig onderhoud van drie (3) Belgische en drie (3) Nederlandse tripartie mijnenjagers (CMT) met het oog op hun overdracht aan Bulgarije.
Contract or concession notice – standard regime
Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Overheidsopdracht MRMP-N/S Nr 27NS001 betreffende een meerjarige (2027-2031) raamovereenkomst van diensten met één deelnemer tegen prijslijst en niet-getarifeerde prestaties aangaande het projectmatig onderhoud van drie (3) Belgische en drie (3) Nederlandse tripartie mijnenjagers (CMT) met het oog op hun overdracht aan Bulgarije.
Description: Deze overheidsopdracht beoogt het afsluiten van een meerjarige (2027-2031) raamovereenkomst van diensten met één deelnemer, waarbij prestaties tegen prijslijst en niet-getarifeerde prestaties aangaande het projectmatig onderhoud van drie (3) Belgische en drie (3) Nederlandse tripartite mijnenjagers (CMT) worden vooropgesteld met het oog op hun overdracht aan Bulgarije.
Internal identifier: 27NS001
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 50640000 Repair and maintenance services of warships
Additional classification (cpv): 35520000 Parts for warships
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 27NS001 - 1
Internal identifier: 1