2. Procedure
Procedure
Title: Przebudowa linii SN: GPZ Niewachlów - Chęciny na linię kablową wraz z połączeniem z linią 15kV Karczówka - Jaworznia w miejscowości Zgórsko, gm. Chęciny, GPZ Wschód - Daleszyce i GPZ Wschód - Morawica na linie kablowe przy ul. Poleska i Sandomierska w Kielcach - RE Kielce PK30%.
Description: Zgodnie z SWZ wraz z załącznikami
Internal identifier: POST/DYS/OSK/GZ/03267/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1 Przebudowa linii 15kV Niewachlów - Chęciny na linię kablową wraz z połączeniem z linią 15kV Karczówka - Jaworznia w miejscowości Zgórsko, gm. Chęciny - RE Kielce PK30%.
Description: Zgodnie z SWZ oraz załącznikami
Internal identifier: Część nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2 GPZ Wschód - Daleszyce i GPZ Wschód - Morawica na linie kablowe przy ul. Poleska i Sandomierska w Kielcach - RE Kielce PK30%.
Internal identifier: Część nr 2