See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź i Oddziału Skarżysko-Kamienna w podziale na 74 części
Description: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź i Oddziału Skarżysko-Kamienna w podziale na 74 części: Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: POST/DYS/OLD/GZ/02062/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211400 Tree-cutting services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Piotrków dla linii SN o łącznej długości około 56,632 km
Description: zgodnie z SWZ
Internal identifier: Część nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Piotrków dla linii SN o łącznej długości około 95,475 km
Internal identifier: Część nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Piotrków dla linii SN o łącznej długości około 83,816 km
Internal identifier: Część nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Piotrków dla linii SN o łącznej długości około 84,077 km
Internal identifier: Część nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Piotrków dla linii SN o łącznej długości około 79,374 km
Internal identifier: Część nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Żyrardów dla linii SN o łącznej długości około 113,92 km
Internal identifier: Część nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Żyrardów dla linii SN o łącznej długości około 90,749 km
Internal identifier: Część nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Część 8. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 102,745 km
Internal identifier: Część nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Część 9. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 86,236 km
Internal identifier: Część nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Część 10. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 52,874 km
Internal identifier: Część nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Część 11. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 108,404 km
Internal identifier: Część nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Część 12. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 92,978 km
Internal identifier: Część nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Część 13. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Sieradz dla linii SN o łącznej długości około 62,546 km
Internal identifier: Część nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Część 14. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Łowicz dla linii SN o łącznej długości około 95,602 km
Internal identifier: Część nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Część 15. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Łowicz dla linii SN o łącznej długości około 105,322 km
Internal identifier: Część nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Część 16. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 133,81 km
Internal identifier: Część nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Część 17. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 82,863 km
Internal identifier: Część nr 17
Lot: LOT-0018
Title: Część 18. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 128,62 km
Internal identifier: Część nr 18
Lot: LOT-0019
Title: Część 19. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 86,72 km
Internal identifier: Część nr 19
Lot: LOT-0020
Title: Część 20. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 106,468 km
Internal identifier: Część nr 20
Lot: LOT-0021
Title: Część 21. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 63,975 km
Internal identifier: Część nr 21
Lot: LOT-0022
Title: Część 22. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Bełchatów dla linii SN o łącznej długości około 119,018 km
Internal identifier: Część nr 22
Lot: LOT-0023
Title: Część 23. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 74,098 km
Internal identifier: Część nr 23
Lot: LOT-0024
Title: Część 24. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 63,382 km
Internal identifier: Część nr 24
Lot: LOT-0025
Title: Część 25. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 62,587 km
Internal identifier: Część nr 25
Lot: LOT-0026
Title: Część 26. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 60,809 km
Internal identifier: Część nr 26
Lot: LOT-0027
Title: Część 27. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 58,911 km
Internal identifier: Część nr 27
Lot: LOT-0028
Title: Część 28. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 113,504 km
Internal identifier: Część nr 28
Lot: LOT-0029
Title: Część 29. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Tomaszów dla linii SN o łącznej długości około 71,097 km
Internal identifier: Część nr 29
Lot: LOT-0030
Title: Część 30. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Łódź dla linii SN o łącznej długości około 6,428 km
Internal identifier: Część nr 30
Lot: LOT-0031
Title: Część 31. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Zgierz-Pabianice dla linii SN o łącznej długości około 103,580 km
Internal identifier: Część nr 31
Lot: LOT-0032
Title: Część 32. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Zgierz-Pabianice dla linii SN o łącznej długości około 80,383 km
Internal identifier: Część nr 32
Lot: LOT-0033
Title: Część 33. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Zgierz-Pabianice dla linii SN o łącznej długości około 80,602 km
Internal identifier: Część nr 33
Lot: LOT-0034
Title: Część 34. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź RE Zgierz-Pabianice dla linii SN o łącznej długości około 126,770 km
Internal identifier: Część nr 34
Lot: LOT-0035
Title: Część 35. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 152,423 km
Internal identifier: Część nr 35
Lot: LOT-0036
Title: Część 36. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 103,406 km
Internal identifier: Część nr 36
Lot: LOT-0037
Title: Część 37. Wycinka na obszarze Oddziału Łódź CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 89,930 km
Internal identifier: Część nr 37
Lot: LOT-0038
Title: Część 38. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 19,3 km
Internal identifier: Część nr 38
Lot: LOT-0039
Title: Część 39. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 14,5 km
Internal identifier: Część nr 39
Lot: LOT-0040
Title: Część 40. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 36,6 km
Internal identifier: Część nr 40
Lot: LOT-0041
Title: Część 41. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 9,900 km
Internal identifier: Część nr 41
Lot: LOT-0042
Title: Część 42. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 18,1 km
Internal identifier: Część nr 42
Lot: LOT-0043
Title: Część 43. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna CENTRALA dla linii WN o łącznej długości około 46,5 km
Internal identifier: Część nr 43
Lot: LOT-0044
Title: Część 44. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Radom dla linii SN o łącznej długości około 125,37 km
Internal identifier: Część nr 44
Lot: LOT-0045
Title: Część 45. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Radom dla linii SN o łącznej długości około 112,6 km
Internal identifier: Część nr 45
Lot: LOT-0046
Title: Część 46. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Radom dla linii SN o łącznej długości około 107,39 km
Internal identifier: Część nr 46
Lot: LOT-0047
Title: Część 47. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kielce dla linii SN o łącznej długości około 204,985 km
Internal identifier: Część nr 47
Lot: LOT-0048
Title: Część 48. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kielce dla linii SN o łącznej długości około 107,78 km
Internal identifier: Część nr 48
Lot: LOT-0049
Title: Część 49. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kielce dla linii SN o łącznej długości około 132,584 km
Internal identifier: Część nr 49
Lot: LOT-0050
Title: Część 50. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kielce dla linii SN o łącznej długości około 106,770 km
Internal identifier: Część nr 50
Lot: LOT-0051
Title: Część 51. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kielce dla linii SN o łącznej długości około 37,93 km
Internal identifier: Część nr 51
Lot: LOT-0052
Title: Część 52. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Skarżysko dla linii SN o łącznej długości około 188,776 km
Internal identifier: Część nr 52
Lot: LOT-0053
Title: Część 53. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Skarżysko dla linii SN o łącznej długości około 125,81 km
Internal identifier: Część nr 53
Lot: LOT-0054
Title: Część 54. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Skarżysko dla linii SN o łącznej długości około 142,958 km
Internal identifier: Część nr 54
Lot: LOT-0055
Title: Część 55. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Skarżysko dla linii SN o łącznej długości około 101,809 km
Internal identifier: Część nr 55
Lot: LOT-0056
Title: Część 56. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 66,62 km
Internal identifier: Część nr 56
Lot: LOT-0057
Title: Część 57. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 70,3 km
Internal identifier: Część nr 57
Lot: LOT-0058
Title: Część 58. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 74,935 km
Internal identifier: Część nr 58
Lot: LOT-0059
Title: Część 59. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 82,484 km
Internal identifier: Część nr 59
Lot: LOT-0060
Title: Część 60. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 53,684 km
Internal identifier: Część nr 60
Lot: LOT-0061
Title: Część 61. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 92,358 km
Internal identifier: Część nr 61
Lot: LOT-0062
Title: Część 62. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 91,3 km
Internal identifier: Część nr 62
Lot: LOT-0063
Title: Część 63. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 66,8 km
Internal identifier: Część nr 63
Lot: LOT-0064
Title: Część 64. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 62,68 km
Internal identifier: Część nr 64
Lot: LOT-0065
Title: Część 65. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Busko dla linii SN o łącznej długości około 91,11 km
Internal identifier: Część nr 65
Lot: LOT-0066
Title: Część 66. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Ostrowiec dla linii SN o łącznej długości około 61,89 km
Internal identifier: Część nr 66
Lot: LOT-0067
Title: Część 67. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Ostrowiec dla linii SN o łącznej długości około 103,12 km
Internal identifier: Część nr 67
Lot: LOT-0068
Title: Część 68. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kozienice dla linii SN o łącznej długości około 94,836 km
Internal identifier: Część nr 68
Lot: LOT-0069
Title: Część 69. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kozienice dla linii SN o łącznej długości około 95,483 km
Internal identifier: Część nr 69
Lot: LOT-0070
Title: Część 70. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kozienice dla linii SN o łącznej długości około 110,6 km
Internal identifier: Część nr 70
Lot: LOT-0071
Title: Część 71. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kozienice dla linii SN o łącznej długości około 92,4 km
Internal identifier: Część nr 71
Lot: LOT-0072
Title: Część 72. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Kozienice dla linii SN o łącznej długości około 107,659 km
Internal identifier: Część nr 72
Lot: LOT-0073
Title: Część 73. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Grójec dla linii SN o łącznej długości około 146,101 km
Internal identifier: Część nr 73
Lot: LOT-0074
Title: Część 74. Wycinka na obszarze Oddziału Skarżysko-Kamienna RE Grójec dla linii SN o łącznej długości około 89,532 km
Internal identifier: Część nr 74