See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Wynajem długoterminowy samochodów osobowych dla Spółek GK PGE
Description: Przedmiotem zamówienia jest wynajem długoterminowy samochodów osobowych dla Spółek GK PGE
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - Grupa IIA (silnik spalinowy)
Description: Część 1 - Grupa IIA (silnik spalinowy)
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - Grupa IIB (silnik spalinowy)
Description: Część 2 - Grupa IIB (silnik spalinowy)
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 - Grupa III (silnik spalinowy/hybrydowy)
Description: Część 3 - Grupa III (silnik spalinowy/hybrydowy)
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 - Grupa IV (silnik spalinowy/hybrydowy)
Description: Część 4 - Grupa IV (silnik spalinowy/hybrydowy)