629840-2026 - Competition
Netherlands – Planting and maintenance services of green areas – Maaien Stadswallen 2027-2028
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Maaien Stadswallen 2027-2028
Description: Het uit te voeren werk is gelegen binnen de gemeentegrenzen van de gemeente Heusden. Specifiek betreft het de stadswallen in Heusden. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Maaien stadswallen en taluds; b. Maaien gras- en kruidachtigen (vlak); c. Maaien van Ravelijnen; d. Uitmaaien watergangen; e. Werkzaamheden i.h.k.v. Omgevingswet en natuur; f. Treffen van verkeersmaatregelen De uitvoering van de opdracht betreft het maaien van de stadswallen te Heusden. De opdracht heeft een vaste looptijd van 2 jaar met opties tot verlenging.
Internal identifier: 2225697
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Er zijn geen opties opgenomen