629890-2026 - Competition
Hungary – Sound equipment – Hangtár eszközbeszerzése
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Hangtár eszközbeszerzése
Description: Hangtechnikai eszközök beszerzése Megkötésre kerülő szerződés: adásvételi szerződés
Internal identifier: EKR001640812026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32342410 Sound equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Keverőrendszer
Description: Keverőrendszer beszerzése Megkötésre kerülő szerződés: adásvételi szerződés A közbeszerzés mennyiségét az alábbi (vagy ezekkel egyenértékű) eszközök képezik: Rendelési mennyiség db Referencia termék, termék megnevezés és specifikáció 1 db DiGiCo Quantum 225 surface Digitális keverőpult 1 db DiGiCo Quantum 225 Optocore interface (NC) interface 1 db DiGiCo Quantum 225 Fourier Audio interface card interface card 1 db DiGiCo Quantum 225 laptop/script tray option laptop tartó 1 db DiGiCo Quantum 225 theatre-specific application software színházspecifikus alkalmazásszoftver 1 db DiGiCo Quantum 225 3-piece surface touring flight case szállítóláda 1 db DiGiCo DMI Dante 64@96 SRC I/O card bővítőkártya 2 db 150m xtreme optikai kábel dobon 12 db Digico SD 32-Bit Mic Pre-Amp input kártya slot 12 db Digico SD 32-bit DAC output kártya slot 1 db Digico SD MiniRack stage box Ajánlatkérő csak új, még be nem üzemelt, nem használt Eszközök szállítását fogadja el. A fentiek csupán a közbeszerzés tárgyának tájékoztató jellegű meghatározására szolgálnak, a pontos műszaki paramétereket és elvárásokat a kiadott Műszaki leírás (kiadott részletes ártáblázat) tartalmazza. Nyertes ajánlattevő feladata a beszerzés tárgyát képező Eszközök tulajdonjogának átruházása, az Eszközök teljesítési helyre történő leszállítása.
Internal identifier: EKR001640812026/1
Lot: LOT-0002
Title: Mikroport rendszer bővítés, zenekari berendezések
Description: Mikroport rendszer bővítés, zenekari berendezések, szoftverek, DI-boxok, portozáshoz szükséges kellékek beszerzése Megkötésre kerülő szerződés: adásvételi szerződés A közbeszerzés mennyiségét az alábbi (vagy ezekkel egyenértékű) eszközök képezik: Termékcsoport Rendelési mennyiség db Referencia termék, termék megnevezés és specifikáció 1. Mikroport rendszer bővítés 3 db Shure AD4QE vezeték nélküli digitális mikrofon rendszer négycsatornás vevőegység 4 db Shure ADX1LEMO3 vezeték nélküli digitális mikrofon rendszer zsebadó 4 db Shure ADX2/SM58 vezeték nélküli digitális mikrofon rendszer kézi adó dinamikus mikrofon kapszulával 4 db Shure SBRC-E akkumulátor töltő keret töltő modulok nélkül 20 db Shure SBM910 töltőmodul 2 db zsebadó akkumulátor töltéséhez 2 db Shure SBM930 töltőmodul 2 db kéziadó akkumulátor töltéséhez 8 db Shure ADX1M LEMO3 vezeték nélküli digitális mikrofon rendszer miniatűr zsebadó 15 db DPA 4061-OP-C-F90 Kondenzátoros csíptetős mikrofon 15 db DPA 4066-OP-A-F90-LH beige Fejhallgató mikrofon 2. Zenekari berendezések 3 db Clearsonic A1224x4 Amp Shield Átlátszó 4 szegmenses plexi panel 3 db Clearsonic A2466x4 Drum Shield Átlátszó 4 szegmenses plexi panel 3 db Clearsonic S2466x2 Sorber Kétrészes elnyelő panel 3 db Clearsonic SX2412x2 Sorber Extender Kétrészes elnyelő panel kiegészítő 2 db K&M 13460 Bass Stuhl B-Stock Bőgő szék 20 db K&M 13420 Musicians Chair Zenekari szék 3. Szoftverek 1 db Wavetool PLATINUM upgrade hálózati monitor szoftver upgrade 4 db Dante Virtual Soundcard hálózati audio szoftver licenc 4. DI-Boxok 8 db Radial Pro48 DI-Boksz aktív DI-box 5. Portozáshoz szükséges kellékek 500 db HELLERMANN TYTON - H15 PINK - SLEEVING Zsugorcső 500 db HELLERMANN TYTON - H20 BLACK - SLEEVING Zsugorcső 10 db Hellerine Lubricant (min. 280 ml) Síkosító anyag 2 db Hellermann Tyton SS SS-Type Fitting Tool Zsugorcső nyújtó eszköz 50 db 3M™ Transpore™ Tape Egészségügyi ragasztó 50 db 3M™ Micropore™ Tape (Tan) Egészségügyi ragasztó 50 db 3M Tegaderm Roll 10 cm x 10 m Transparent Film Egészségügyi ragasztószalag 10 db URSA Straps - Microphone Back Strap Mikroport tartó öv 20 db URSA Live Straps - Single Mikroport tartó öv 20 db Smith & Nephew SKIN-PREP Wipes Sebtisztító (mennyiségi egység: csomag) 2 db Dirty Rigger Pro-Pocket™ XT Szerszámtartó Ajánlatkérő csak új, még be nem üzemelt, nem használt Eszközök szállítását fogadja el. A fentiek csupán a közbeszerzés tárgyának tájékoztató jellegű meghatározására szolgálnak, a pontos műszaki paramétereket és elvárásokat a kiadott Műszaki leírás (kiadott részletes ártáblázat) tartalmazza. Nyertes ajánlattevő feladata a beszerzés tárgyát képező Eszközök tulajdonjogának átruházása, az Eszközök teljesítési helyre történő leszállítása.
Internal identifier: EKR001640812026/2
Lot: LOT-0003
Title: Kábelek
Description: Hangtechnikai eszközök beszerzése Megkötésre kerülő szerződés: adásvételi szerződés A közbeszerzés mennyiségét az alábbi (vagy ezekkel egyenértékű) eszközök képezik: Termékcsoport Mennyiség (db) Referencia termék, termék megnevezés és specifikáció 1. Monitor rendszer kábelezés 30 db 1.1 4G2,5mm Speaker Cable, 4pol Speakon Connector, 10 fm Speakon csatlakozóval szerelt kábel 1 db Monitor rendszer kábelezés 1 db IO Rack Patch System 1 db ME rendszer kábelezés 1 db Rendszervezérlő rack kábelezés 1 db Rack power system 2. PA hangrendszer kábelezés 1 db VDC black series 2x2,5MM2 professional speaker cable, azaz 2,5mm érvastagságú hangfalkábel 200 m 100 db Neutrik NL4 speakon lengő csatlakozó speakon csatlakozó 1 db Frontfill kábelezés munkadíj, 2fő, 8óra/nap, 1 nap 1 db riggelt sub hangfalak kábelezése, munkadíj, 50m speakon, csatlakozóval, kábelezéssel, 2fő 8óra/nap , 2nap Ajánlatkérő csak új, még be nem üzemelt, nem használt Eszközök szállítását fogadja el. A fentiek csupán a közbeszerzés tárgyának tájékoztató jellegű meghatározására szolgálnak, a pontos műszaki paramétereket és elvárásokat a kiadott Műszaki leírás (kiadott részletes ártáblázat) tartalmazza. Nyertes ajánlattevő feladata a beszerzés tárgyát képező Eszközök tulajdonjogának átruházása, az Eszközök teljesítési helyre történő leszállítása, szerelési és bekötési feladatok ellátása.
Internal identifier: EKR001640812026/3