629941-2026 - Competition
Croatia – Natural risks or hazards protection services – Usluga preventivne, redovne i izvanredne obrana od poplava i leda na branjenom području br. 12: područje maloga sliva Krapina-Sutla i sjeverni dio područja maloga sliva »Zagrebačko prisavlje«
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleUsluga preventivne, redovne i izvanredne obrana od poplava i leda na branjenom području br. 12: područje maloga sliva Krapina-Sutla i sjeverni dio područja maloga sliva »Zagrebačko prisavlje«
DescriptionUsluga preventivne, redovne i izvanredne obrana od poplava i leda na branjenom području br. 12: područje maloga sliva Krapina-Sutla i sjeverni dio područja maloga sliva »Zagrebačko prisavlje« što uključuje grad Zaprešić i općine Brdovec, Marija Gorica, Dubravica, Pušća, Luka, Jakovlje i Bistra.
Internal identifierOP 2026/376
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureOtvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90721800 Natural risks or hazards protection services
5. Lot
LotLOT-0000
DescriptionUsluga preventivne, redovne i izvanredne obrane od poplava i leda na branjenom području br. 12: područje maloga sliva Krapina-Sutla i sjeverni dio područja maloga sliva »Zagrebačko prisavlje« što uključuje grad Zaprešić i općine Brdovec, Marija Gorica, Dubravica, Pušća, Luka, Jakovlje i Bistra