2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych, kontroli i kalibratorów do wykonywania badań hematologicznych dla laboratoriów USK w Poznaniu wraz z dzierżawą analizatorów, linii automatycznej transportującej próbki i innych urządzeń oraz systemów wspomagających
Description: Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych, kontroli i kalibratorów do wykonywania badań hematologicznych dla laboratoriów USK w Poznaniu wraz z dzierżawą analizatorów, linii automatycznej transportującej próbki i innych urządzeń oraz systemów wspomagających w podziale na 3 zadania plus prawo opcji.
Internal identifier: DZP/223/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696200 Blood-testing reagents
Additional classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Szczegóły zostały określone w dokumentach zamówienia.