See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ CPV 33122000-1
Description: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ CPV 33122000-1
Internal identifier: ΑΡ.ΗΛΕΚΤΡΟΝ.ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΕΣΗΔΗΣ493027
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33122000 Ophthalmology equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΤΜΗΜΑ 1-ΛΑΒΙΔΑ ΚΕΡΑΤΟΕΙΔΟΥΣ ΕΥΘΕΙΑ ΠΕΡΙΟΡ. ΧΡΗΣΕΩΝ-ΚΩΔΙΚΟΣ 41189
Description: ΤΜΗΜΑ 1-ΛΑΒΙΔΑ ΚΕΡΑΤΟΕΙΔΟΥΣ ΕΥΘΕΙΑ ΠΕΡΙΟΡ. ΧΡΗΣΕΩΝ-ΚΩΔΙΚΟΣ 41189
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 1_ΚΩΔΙΚΟΣ 41189
Quantity: 4 pieces
Options:
Description of the options: Η Αναθέτουσα Αρχή με απόφασή Διοικητικού Συμβουλίου, η οποία κοινοποιείται στον Ανάδοχο πριν από τη χρονική λήξη της σύμβασης ή της λήξης του φυσικού ή οικονομικού της αντικειμένου, δύναται να ενεργοποιήσει το δικαίωμα προαίρεσης και να παρατείνει μονομερώς για ένα (1) έτος τη διάρκεια αυτής, με ταυτόχρονη αύξηση του οικονομικού της αντικειμένου ισόποση με την αρχική αξία της σύμβασης
Lot: LOT-0002
Title: ΤΜΗΜΑ 2-ΛΟΓΧΗ ΔΙΑΝΟΙΞΗΣ ΟΦΘΑΛΜΟΥ ΜΕ ΛΑΒΗ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ 19 G-ΚΩΔΙΚΟΣ 52665
Description: ΤΜΗΜΑ 2-ΛΟΓΧΗ ΔΙΑΝΟΙΞΗΣ ΟΦΘΑΛΜΟΥ ΜΕ ΛΑΒΗ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ 19 G-ΚΩΔΙΚΟΣ 52665
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 2 _ΚΩΔΙΚΟΣ 52665
Quantity: 200 pieces
Lot: LOT-0003
Title: ΤΜΗΜΑ 3-ΣΕΤ ΠΛΗΡΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΠΤΕΡΥΓΙΟΥ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΜΕ ΒΟΥΡΤΣΑΚΙ-ΚΩΔΙΚΟΣ 132484
Description: ΤΜΗΜΑ 3-ΣΕΤ ΠΛΗΡΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΠΤΕΡΥΓΙΟΥ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΜΕ ΒΟΥΡΤΣΑΚΙ-ΚΩΔΙΚΟΣ 132484
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 3 _ΚΩΔΙΚΟΣ 132484
Quantity: 1 piece
Lot: LOT-0004
Title: ΤΜΗΜΑ 4-ΙΣΟΤΟΝΟ ΔΙΑΛΥΜΑ ΑΛΑΤΟΣ ΓΙΑ ΕΝΔΟΦΘΑΛΜΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ-ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 15ML-ΚΩΔΙΚΟΣ 141268
Description: ΤΜΗΜΑ 4-ΙΣΟΤΟΝΟ ΔΙΑΛΥΜΑ ΑΛΑΤΟΣ ΓΙΑ ΕΝΔΟΦΘΑΛΜΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ-ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 15ML-ΚΩΔΙΚΟΣ 141268
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 4 _ΚΩΔΙΚΟΣ 141268
Quantity: 300 pieces
Lot: LOT-0005
Title: ΤΜΗΜΑ 5-ΒΕΛΟΝΑ ΟΠΙΣΘΟΒΟΛΒΙΑΣ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑΣ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ 25G 0,50X32-40MM (ATKINSON)-ΚΩΔΙΚΟΣ 141272
Description: ΤΜΗΜΑ 5-ΒΕΛΟΝΑ ΟΠΙΣΘΟΒΟΛΒΙΑΣ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑΣ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ 25G 0,50X32-40MM (ATKINSON)-ΚΩΔΙΚΟΣ 141272
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 5 _ΚΩΔΙΚΟΣ 141272
Quantity: 100 pieces
Lot: LOT-0006
Title: ΤΜΗΜΑ 6-ΒΕΛΟΝΑ ΟΠΙΣΘΟΒΟΛΒΙΑΣ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑΣ ΚΕΚΛΙΜΕΝΗ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ 25G 0,50X28MM (UTHOFF)-ΚΩΔΙΚΟΣ 141273
Description: ΤΜΗΜΑ 6-ΒΕΛΟΝΑ ΟΠΙΣΘΟΒΟΛΒΙΑΣ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑΣ ΚΕΚΛΙΜΕΝΗ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ 25G 0,50X28MM (UTHOFF)-ΚΩΔΙΚΟΣ 141273
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 6 _ΚΩΔΙΚΟΣ 141273
Quantity: 50 pieces
Lot: LOT-0007
Title: ΤΜΗΜΑ 7-ΠΑΚΕΤΟ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΕΝΔΟΒΟΛΒΙΕΣ ΕΝΕΣΕΙΣ-ΚΩΔΙΚΟΣ 141278
Description: ΤΜΗΜΑ 7-ΠΑΚΕΤΟ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΕΝΔΟΒΟΛΒΙΕΣ ΕΝΕΣΕΙΣ-ΚΩΔΙΚΟΣ 141278
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 7 _ΚΩΔΙΚΟΣ 141278
Quantity: 10 pieces
Lot: LOT-0008
Title: ΤΜΗΜΑ 8_ΒΛΕΦΑΡΟΔΙΑΣΤΟΛΕΙΣ ΤΥΠΟΥ BARRAQUER, ΕΝΗΛΙΚΩΝ, ΜΕ ΓΩΝΙΩΣΗ ΚΡΟΤΑΦΙΚΗΣ ΤΟΜΗΣ, ΕΝΟΣ ΤΕΜΑΧΙΟΥ, 14.5 MM, OPEN BLADES, , CE ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ-ΚΩΔΙΚΟΣ 141293
Description: ΤΜΗΜΑ 8_ΒΛΕΦΑΡΟΔΙΑΣΤΟΛΕΙΣ ΤΥΠΟΥ BARRAQUER, ΕΝΗΛΙΚΩΝ, ΜΕ ΓΩΝΙΩΣΗ ΚΡΟΤΑΦΙΚΗΣ ΤΟΜΗΣ, ΕΝΟΣ ΤΕΜΑΧΙΟΥ, 14.5 MM, OPEN BLADES, , CE ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ-ΚΩΔΙΚΟΣ 141293
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 8 _ΚΩΔΙΚΟΣ 141293
Quantity: 2 pieces
Lot: LOT-0009
Title: ΤΜΗΜΑ 9_ΛΑΒΙΔΑ ΚΑΨΟΥΛΟΡΗΞΗΣ ΤΥΠΟΥ INAMURA, CE ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ,ΧΩΡΙΣ ΚΛΕΙΔΩΜΑ-ΚΩΔΙΚΟΣ 141305
Description: ΤΜΗΜΑ 9_ΛΑΒΙΔΑ ΚΑΨΟΥΛΟΡΗΞΗΣ ΤΥΠΟΥ INAMURA, CE ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ,ΧΩΡΙΣ ΚΛΕΙΔΩΜΑ-ΚΩΔΙΚΟΣ 141305
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 9 _ΚΩΔΙΚΟΣ 141305
Lot: LOT-0010
Title: ΤΜΗΜΑ 10_ΤΡΙΓΩΝΑΚΙΑ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΑ ΜΕ ΛΑΒΗ, ΣΥΣΚ. 5-10 ΤΜΧ-ΚΩΔΙΚΟΣ 141311
Description: ΤΜΗΜΑ 10_ΤΡΙΓΩΝΑΚΙΑ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΑ ΜΕ ΛΑΒΗ, ΣΥΣΚ. 5-10 ΤΜΧ-ΚΩΔΙΚΟΣ 141311
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 10 _ΚΩΔΙΚΟΣ 141311
Quantity: 6 000 pieces
Lot: LOT-0011
Title: ΤΜΗΜΑ 11_ΔΙΑΘΕΡΜΙΑ ΓΙΑ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ-ΚΩΔΙΚΟΣ 141317
Description: ΤΜΗΜΑ 11_ΔΙΑΘΕΡΜΙΑ ΓΙΑ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ-ΚΩΔΙΚΟΣ 141317
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 11 _ΚΩΔΙΚΟΣ 141317
Quantity: 20 pieces
Lot: LOT-0012
Title: ΤΜΗΜΑ 12_ΒΛΕΦΑΡΟΔΙΑΣΤΟΛΕΙΣ ΤΥΠΟΥ BARRAQUER, ΕΝΗΛΙΚΩΝ, ΜΕ ΓΩΝΙΩΣΗ ΚΡΟΤΑΦΙΚΗΣ ΤΟΜΗΣ-ΚΩΔΙΚΟΣ 141319
Description: ΤΜΗΜΑ 12_ΒΛΕΦΑΡΟΔΙΑΣΤΟΛΕΙΣ ΤΥΠΟΥ BARRAQUER, ΕΝΗΛΙΚΩΝ, ΜΕ ΓΩΝΙΩΣΗ ΚΡΟΤΑΦΙΚΗΣ ΤΟΜΗΣ-ΚΩΔΙΚΟΣ 141319
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 12 _ΚΩΔΙΚΟΣ 141319
Lot: LOT-0013
Title: ΤΜΗΜΑ 13_ΚΟΥΤΙ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ (ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ 10-15 ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ)-ΚΩΔΙΚΟΣ 141329
Description: ΤΜΗΜΑ 13_ΚΟΥΤΙ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ (ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ 10-15 ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ)-ΚΩΔΙΚΟΣ 141329
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 13 _ΚΩΔΙΚΟΣ 141329
Quantity: 3 pieces
Lot: LOT-0014
Title: ΤΜΗΜΑ 14_ΑΓΚΙΣΤΡΑ ΙΡΙΔΟΣ ΣΕΤ ΤΩΝ 5, ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΕΩΣ, ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ-ΚΩΔΙΚΟΣ 141333
Description: ΤΜΗΜΑ 14_ΑΓΚΙΣΤΡΑ ΙΡΙΔΟΣ ΣΕΤ ΤΩΝ 5, ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΕΩΣ, ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ-ΚΩΔΙΚΟΣ 141333
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 14 _ΚΩΔΙΚΟΣ 141333
Quantity: 30 pieces
Lot: LOT-0015
Title: ΤΜΗΜΑ 15_ΛΟΓΧΗ MVR , 20G-ΚΩΔΙΚΟΣ 141338
Description: ΤΜΗΜΑ 15_ΛΟΓΧΗ MVR , 20G-ΚΩΔΙΚΟΣ 141338
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 15 _ΚΩΔΙΚΟΣ 141338
Lot: LOT-0016
Title: ΤΜΗΜΑ 16_ΜΑΡΚΑΔΟΡΟΣ-ΣΤΥΛΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ-Μ.Χ.-ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟΣ, ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗ ΧΡΗΣΗ-ΚΩΔΙΚΟΣ 141358
Description: ΤΜΗΜΑ 16_ΜΑΡΚΑΔΟΡΟΣ-ΣΤΥΛΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟΥ ΠΕΔΙΟΥ-Μ.Χ.-ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟΣ, ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗ ΧΡΗΣΗ-ΚΩΔΙΚΟΣ 141358
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 16 _ΚΩΔΙΚΟΣ 141358
Lot: LOT-0017
Title: ΤΜΗΜΑ 17_ΚΑΝΟΥΛΑ ΠΛΥΣΗΣ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ, ΤΥΠΟΥ SIMCOE, 23/23G, 0.4MM PORT-ΚΩΔΙΚΟΣ 141359
Description: ΤΜΗΜΑ 17_ΚΑΝΟΥΛΑ ΠΛΥΣΗΣ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ, ΤΥΠΟΥ SIMCOE, 23/23G, 0.4MM PORT-ΚΩΔΙΚΟΣ 141359
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 17 _ΚΩΔΙΚΟΣ 141359
Lot: LOT-0018
Title: ΤΜΗΜΑ 18_ΛΑΒΗ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΕ ΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ MALE/FEMALE -ΚΩΔΙΚΟΣ 141361
Description: ΤΜΗΜΑ 18_ΛΑΒΗ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΜΕ ΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ MALE/FEMALE -ΚΩΔΙΚΟΣ 141361
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 18 _ΚΩΔΙΚΟΣ 141361
Lot: LOT-0019
Title: ΤΜΗΜΑ 19_ΚΥΛΙΝΔΡΟΣ-ΚΕΦΑΛΗ ΤΟΝΟΜΕΤΡΟΥ ΕΠΙΠΕΔΩΣΗΣ GOLDMAN HAAG-STREIT T900 -ΚΩΔΙΚΟΣ 141368
Description: ΤΜΗΜΑ 19_ΚΥΛΙΝΔΡΟΣ-ΚΕΦΑΛΗ ΤΟΝΟΜΕΤΡΟΥ ΕΠΙΠΕΔΩΣΗΣ GOLDMAN HAAG-STREIT T900 -ΚΩΔΙΚΟΣ 141368
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 19 _ΚΩΔΙΚΟΣ 141368
Lot: LOT-0020
Title: ΤΜΗΜΑ 20_ΣΠΟΓΓΟΣ ΑΠΟΡΡΟΦΗΤΙΚΟΣ ΚΥΛΙΝΔΡΟΕΙΔΗΣ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΟΣ ΣΕ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 5-10 ΤΜΧ (ΤΣΙΓΑΡΑΚΙΑ)-ΚΩΔΙΚΟΣ 141369
Description: ΤΜΗΜΑ 20_ΣΠΟΓΓΟΣ ΑΠΟΡΡΟΦΗΤΙΚΟΣ ΚΥΛΙΝΔΡΟΕΙΔΗΣ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΟΣ ΣΕ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 5-10 ΤΜΧ (ΤΣΙΓΑΡΑΚΙΑ)-ΚΩΔΙΚΟΣ 141369
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 20 _ΚΩΔΙΚΟΣ 141369
Quantity: 250 pieces
Lot: LOT-0021
Title: ΤΜΗΜΑ 21_ΥΓΡΗ ΟΚΤΑΛΙΝΗ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΗ, ΓΙΑ ΕΝΔΟΒΟΛΒΙΑ ΧΡΗΣΗ, ΜΧ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ 5,5 ML -ΚΩΔΙΚΟΣ 141370
Description: ΤΜΗΜΑ 21_ΥΓΡΗ ΟΚΤΑΛΙΝΗ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΗ, ΓΙΑ ΕΝΔΟΒΟΛΒΙΑ ΧΡΗΣΗ, ΜΧ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ 5,5 ML -ΚΩΔΙΚΟΣ 141370
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 21_ΚΩΔΙΚΟΣ 141370
Quantity: 12 pieces
Lot: LOT-0022
Title: ΤΜΗΜΑ 22_ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΠΕΔΙΑ Μ.Χ. ΟΦΘ/ΚΑ ΔΙΑΦΑΝΗ ΜΕ ΔΥΟ ΣΑΚΚΟΥΣ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΥΓΡΩΝ ΑΥΤΟΚΟΛ. -ΚΩΔΙΚΟΣ 141374
Description: ΤΜΗΜΑ 22_ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΠΕΔΙΑ Μ.Χ. ΟΦΘ/ΚΑ ΔΙΑΦΑΝΗ ΜΕ ΔΥΟ ΣΑΚΚΟΥΣ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΥΓΡΩΝ ΑΥΤΟΚΟΛ. -ΚΩΔΙΚΟΣ 141374
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 22_ΚΩΔΙΚΟΣ 141374
Quantity: 150 pieces
Lot: LOT-0023
Title: ΤΜΗΜΑ 23_ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ ΑΜΦΙΒΛΗΣΤΡΟΕΙΔΟΥΣ ΑΠΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗ TYΠΟΥ MIRA 503, ΣΕ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΕΣ ΑΤΟΜΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ, Μ.Χ. -ΚΩΔΙΚΟΣ 153791
Description: ΤΜΗΜΑ 23_ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ ΑΜΦΙΒΛΗΣΤΡΟΕΙΔΟΥΣ ΑΠΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗ TYΠΟΥ MIRA 503, ΣΕ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΕΣ ΑΤΟΜΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ, Μ.Χ. -ΚΩΔΙΚΟΣ 153791
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 23_ΚΩΔΙΚΟΣ 153791
Lot: LOT-0024
Title: ΤΜΗΜΑ 24_ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ ΑΜΦΙΒΛΗΣΤΡΟΕΙΔΟΥΣ ΑΠΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗ TYΠΟΥ MIRA 504 -ΚΩΔΙΚΟΣ 153792
Description: ΤΜΗΜΑ 24_ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ ΑΜΦΙΒΛΗΣΤΡΟΕΙΔΟΥΣ ΑΠΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗ TYΠΟΥ MIRA 504 -ΚΩΔΙΚΟΣ 153792
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 24_ΚΩΔΙΚΟΣ 153792
Lot: LOT-0025
Title: ΤΜΗΜΑ 25_ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ ΑΜΦΙΒΛΗΣΤΡΟΕΙΔΟΥΣ ΑΠΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗ TYΠΟΥ MIRA 240 -ΚΩΔΙΚΟΣ 153793
Description: ΤΜΗΜΑ 25_ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ ΑΜΦΙΒΛΗΣΤΡΟΕΙΔΟΥΣ ΑΠΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗ TYΠΟΥ MIRA 240 -ΚΩΔΙΚΟΣ 153793
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 25_ΚΩΔΙΚΟΣ 153793
Lot: LOT-0026
Title: ΤΜΗΜΑ 26_ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ ΑΜΦΙΒΛΗΣΤΡΟΕΙΔΟΥΣ ΑΠΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗ TYΠΟΥ MIRA 270 -ΚΩΔΙΚΟΣ 153794
Description: ΤΜΗΜΑ 26_ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ ΑΜΦΙΒΛΗΣΤΡΟΕΙΔΟΥΣ ΑΠΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗ TYΠΟΥ MIRA 270 -ΚΩΔΙΚΟΣ 153794
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 26_ΚΩΔΙΚΟΣ 153794
Lot: LOT-0027
Title: ΤΜΗΜΑ 27_ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ ΑΜΦΙΒΛΗΣΤΡΟΕΙΔΟΥΣ ΑΠΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗ TYΠΟΥ MIRA 506G -ΚΩΔΙΚΟΣ 153795
Description: ΤΜΗΜΑ 27_ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ ΑΜΦΙΒΛΗΣΤΡΟΕΙΔΟΥΣ ΑΠΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗ TYΠΟΥ MIRA 506G -ΚΩΔΙΚΟΣ 153795
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 27_ΚΩΔΙΚΟΣ 153795
Lot: LOT-0028
Title: ΤΜΗΜΑ 28_ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ ΑΜΦΙΒΛΗΣΤΡΟΕΙΔΟΥΣ ΑΠΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗ TYΠΟΥ MIRA 31 -ΚΩΔΙΚΟΣ 153796
Description: ΤΜΗΜΑ 28_ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ ΑΜΦΙΒΛΗΣΤΡΟΕΙΔΟΥΣ ΑΠΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗ TYΠΟΥ MIRA 31 -ΚΩΔΙΚΟΣ 153796
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 28_ΚΩΔΙΚΟΣ 153796
Lot: LOT-0029
Title: ΤΜΗΜΑ 29_ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ ΑΜΦΙΒΛΗΣΤΡΟΕΙΔΟΥΣ ΑΠΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗ TYΠΟΥ MIRA 40-ΚΩΔΙΚΟΣ 153797
Description: ΤΜΗΜΑ 29_ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ ΑΜΦΙΒΛΗΣΤΡΟΕΙΔΟΥΣ ΑΠΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗ TYΠΟΥ MIRA 40-ΚΩΔΙΚΟΣ 153797
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 29_ΚΩΔΙΚΟΣ 153797
Lot: LOT-0030
Title: ΤΜΗΜΑ 30_ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ ΑΜΦΙΒΛΗΣΤΡΟΕΙΔΟΥΣ ΑΠΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗ TYΠΟΥ MIRA 70-ΚΩΔΙΚΟΣ 153798
Description: ΤΜΗΜΑ 30_ΜΟΣΧΕΥΜΑΤΑ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ ΑΜΦΙΒΛΗΣΤΡΟΕΙΔΟΥΣ ΑΠΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗ TYΠΟΥ MIRA 70-ΚΩΔΙΚΟΣ 153798
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 30_ΚΩΔΙΚΟΣ 153798
Lot: LOT-0031
Title: ΤΜΗΜΑ 31_ΑΕΡΙO SF6 ΓΙΑ ΕΝΔΟΒΟΛΒΙΚΗ ΕΝΕΣΗ-ΚΩΔΙΚΟΣ 153800
Description: ΤΜΗΜΑ 31_ΑΕΡΙO SF6 ΓΙΑ ΕΝΔΟΒΟΛΒΙΚΗ ΕΝΕΣΗ-ΚΩΔΙΚΟΣ 153800
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 31_ΚΩΔΙΚΟΣ 153800
Quantity: 8 pieces
Lot: LOT-0032
Title: ΤΜΗΜΑ 32_CUSTOM PACK ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΩΝ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ Μ.Χ. ΓΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗ-ΚΩΔΙΚΟΣ 153802
Description: ΤΜΗΜΑ 32_CUSTOM PACK ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΩΝ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ Μ.Χ. ΓΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗ-ΚΩΔΙΚΟΣ 153802
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 32_ΚΩΔΙΚΟΣ 153802
Quantity: 400 pieces
Lot: LOT-0033
Title: ΤΜΗΜΑ 33_ΣΙΛΙΚΟΝΗ ΥΓΡΗ ΓΙΑ ΕΝΔΟΒΟΛΒΙΚΗ ΕΝΕΣΗ 1,000-1,300 CS ΤΩΝ 10 ML, ΣΕ ΠΡΟΓΕΜΙΣΜΕΝΗ ΣΥΡΙΓΓΑ-ΚΩΔΙΚΟΣ 153819
Description: ΤΜΗΜΑ 33_ΣΙΛΙΚΟΝΗ ΥΓΡΗ ΓΙΑ ΕΝΔΟΒΟΛΒΙΚΗ ΕΝΕΣΗ 1,000-1,300 CS ΤΩΝ 10 ML, ΣΕ ΠΡΟΓΕΜΙΣΜΕΝΗ ΣΥΡΙΓΓΑ-ΚΩΔΙΚΟΣ 153819
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 33_ΚΩΔΙΚΟΣ 153819
Lot: LOT-0034
Title: ΤΜΗΜΑ 34_ΧΑΡΤΑΚΙΑ ΥΠΟΣΙΑΓΩΝΟΥ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΓΙΑ Σ/Λ ΤΥΠΟΥ HAAG-STREIT BQ900 (1500 ΤΜΧ/ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ)-ΚΩΔΙΚΟΣ 153823
Description: ΤΜΗΜΑ 34_ΧΑΡΤΑΚΙΑ ΥΠΟΣΙΑΓΩΝΟΥ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΓΙΑ Σ/Λ ΤΥΠΟΥ HAAG-STREIT BQ900 (1500 ΤΜΧ/ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ)-ΚΩΔΙΚΟΣ 153823
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 34_ΚΩΔΙΚΟΣ 153823
Quantity: 6 pieces
Lot: LOT-0035
Title: ΤΜΗΜΑ 35_MAGNON SL-450 ΚΑΙ ΓΙΑ ΡΕΦΡΑΚΤΟΜΕΤΡΟ NIDEK ARK 530A (200 ΤΜΧ/ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ) -ΚΩΔΙΚΟΣ 153826
Description: ΤΜΗΜΑ 35_MAGNON SL-450 ΚΑΙ ΓΙΑ ΡΕΦΡΑΚΤΟΜΕΤΡΟ NIDEK ARK 530A (200 ΤΜΧ/ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ) -ΚΩΔΙΚΟΣ 153826
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 35_ΚΩΔΙΚΟΣ 153826
Lot: LOT-0036
Title: ΤΜΗΜΑ 36_ΧΑΡΤΙ ΘΕΡΜΟΓΡΑΦΙΚΟ ΕΚΤΥΠΩΣΗΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΡΕΦΡΑΚΤΟΜΕΤΡΟ ΤΥΠΟΥ NIDEK ARK 530A -ΚΩΔΙΚΟΣ 153827
Description: ΤΜΗΜΑ 36_ΧΑΡΤΙ ΘΕΡΜΟΓΡΑΦΙΚΟ ΕΚΤΥΠΩΣΗΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΡΕΦΡΑΚΤΟΜΕΤΡΟ ΤΥΠΟΥ NIDEK ARK 530A -ΚΩΔΙΚΟΣ 153827
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 36_ΚΩΔΙΚΟΣ 153827
Quantity: 15 pieces
Lot: LOT-0037
Title: ΤΜΗΜΑ 37_ΙΞΩΔΟΕΛΑΣΤΙΚΗ ΟΥΣΙΑ ΜΕ ΥΑΛΟΥΡΟΝΙΚΟ ΝΑΤΡΙΟ 1.8% ΚΑΙ ΤΑΥΡΙΝΗ -ΚΩΔΙΚΟΣ 154415
Description: ΤΜΗΜΑ 37_ΙΞΩΔΟΕΛΑΣΤΙΚΗ ΟΥΣΙΑ ΜΕ ΥΑΛΟΥΡΟΝΙΚΟ ΝΑΤΡΙΟ 1.8% ΚΑΙ ΤΑΥΡΙΝΗ -ΚΩΔΙΚΟΣ 154415
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 37_ΚΩΔΙΚΟΣ 154415
Lot: LOT-0038
Title: ΤΜΗΜΑ 38_ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΠΕΔΙΑ M.X. ΟΦΘ/ΚΑ 102 Χ 122 CM ΜΕ ΔΙΑΦΑΝΗ ΕΓΚΟΠΗ ΓΙΑ ΟΦΘΑΛΜΟ ΑΥΤΟΚΟΛ -ΚΩΔΙΚΟΣ 156723
Description: ΤΜΗΜΑ 38_ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΑ ΠΕΔΙΑ M.X. ΟΦΘ/ΚΑ 102 Χ 122 CM ΜΕ ΔΙΑΦΑΝΗ ΕΓΚΟΠΗ ΓΙΑ ΟΦΘΑΛΜΟ ΑΥΤΟΚΟΛ -ΚΩΔΙΚΟΣ 156723
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 38_ΚΩΔΙΚΟΣ 156723
Lot: LOT-0039
Title: ΤΜΗΜΑ 39_ΒΛΕΦΑΡΟΔΙΑΣΤΟΛΕΙΣ ΤΥΠΟΥ MURDOCH, ΜΕ ΚΛΕΙΔΩΜΑ, ΕΝΗΛΙΚΩΝ,ΜΕΣΑΙΟ ΜΕΓΕΘΟΣ,ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ CE -ΚΩΔΙΚΟΣ 156738
Description: ΤΜΗΜΑ 39_ΒΛΕΦΑΡΟΔΙΑΣΤΟΛΕΙΣ ΤΥΠΟΥ MURDOCH, ΜΕ ΚΛΕΙΔΩΜΑ, ΕΝΗΛΙΚΩΝ,ΜΕΣΑΙΟ ΜΕΓΕΘΟΣ,ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ CE -ΚΩΔΙΚΟΣ 156738
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 39_ΚΩΔΙΚΟΣ 156738
Lot: LOT-0040
Title: ΤΜΗΜΑ 40_ΠΡΟΣΘΙΟΣ ΥΑΛΟΕΙΔΟΤΟΜΟΣ Μ.Χ. ΓΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΜΕ ΠΕΡΙΣΤΑΛΤΙΚΗ ΑΝΤΛΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ -ΚΩΔΙΚΟΣ 156816
Description: ΤΜΗΜΑ 40_ΠΡΟΣΘΙΟΣ ΥΑΛΟΕΙΔΟΤΟΜΟΣ Μ.Χ. ΓΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΜΕ ΠΕΡΙΣΤΑΛΤΙΚΗ ΑΝΤΛΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ -ΚΩΔΙΚΟΣ 156816
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 40_ΚΩΔΙΚΟΣ 156816
Quantity: 18 pieces
Lot: LOT-0041
Title: ΤΜΗΜΑ 41_ΛΑΒΙΔΑ ΚΑΨΟΥΛΟΡΗΞΗΣ ΤΙΤΑΝΙΟΥ ΠΕΡΙΟΡ. ΧΡΗΣΕΩΝ -ΚΩΔΙΚΟΣ 156819
Description: ΤΜΗΜΑ 41_ΛΑΒΙΔΑ ΚΑΨΟΥΛΟΡΗΞΗΣ ΤΙΤΑΝΙΟΥ ΠΕΡΙΟΡ. ΧΡΗΣΕΩΝ -ΚΩΔΙΚΟΣ 156819
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 41_ΚΩΔΙΚΟΣ 156819
Lot: LOT-0042
Title: ΤΜΗΜΑ 42_ΔΙΑΤΑΤΙΚΟΣ ΔΑΚΤΥΛΙΟΣ ΙΡΙΔΟΣ ΤΥΠΟΥ MALYUGIN -ΚΩΔΙΚΟΣ 157058
Description: ΤΜΗΜΑ 42_ΔΙΑΤΑΤΙΚΟΣ ΔΑΚΤΥΛΙΟΣ ΙΡΙΔΟΣ ΤΥΠΟΥ MALYUGIN -ΚΩΔΙΚΟΣ 157058
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 42_ΚΩΔΙΚΟΣ 157058
Lot: LOT-0043
Title: ΤΜΗΜΑ 43_ΧΡΩΣΤΙΚΗ ΟΥΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΦΑΚΙΟ 0,06% ΓΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΟΥ ΣΕ ΣΥΡΙΓΓΑ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΩΝ 0,50ML -ΚΩΔΙΚΟΣ 157266
Description: ΤΜΗΜΑ 43_ΧΡΩΣΤΙΚΗ ΟΥΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΦΑΚΙΟ 0,06% ΓΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΟΥ ΣΕ ΣΥΡΙΓΓΑ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΩΝ 0,50ML -ΚΩΔΙΚΟΣ 157266
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 43_ΚΩΔΙΚΟΣ 157266
Lot: LOT-0044
Title: ΤΜΗΜΑ 44_ΒΕΛΟΝΕΣ ΥΔΡΑΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΥ (HYDRODISSECTION) 27G ΚΕΚΑΜΜΕΝΕΣ -ΚΩΔΙΚΟΣ 157912
Description: ΤΜΗΜΑ 44_ΒΕΛΟΝΕΣ ΥΔΡΑΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΥ (HYDRODISSECTION) 27G ΚΕΚΑΜΜΕΝΕΣ -ΚΩΔΙΚΟΣ 157912
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 44_ΚΩΔΙΚΟΣ 157912
Quantity: 600 pieces
Lot: LOT-0045
Title: ΤΜΗΜΑ 45_ΣΚΕΛΕΤΟΣ ΔΙΑΘΛΑΣΗΣ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟΣ 5 ΘΕΣΕΩΝ-ΚΩΔΙΚΟΣ176014
Description: ΤΜΗΜΑ 45_ΣΚΕΛΕΤΟΣ ΔΙΑΘΛΑΣΗΣ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟΣ 5 ΘΕΣΕΩΝ-ΚΩΔΙΚΟΣ176014
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 45_ΚΩΔΙΚΟΣ 176014
Lot: LOT-0046
Title: ΤΜΗΜΑ 46_ΚΟΥΤΙ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑΣ 1-2 ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ-ΚΩΔΙΚΟΣ176017
Description: ΤΜΗΜΑ 46_ΚΟΥΤΙ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ ΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑΣ 1-2 ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ-ΚΩΔΙΚΟΣ176017
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 46_ΚΩΔΙΚΟΣ 176017
Lot: LOT-0047
Title: ΤΜΗΜΑ 47_ΚΟΥΤΙ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗΣ ΓΙΑ ΦΑΚΟΥΣ 20D, 28D ΚΑΙ ΤΥΠΟΥ 2.2-ΚΩΔΙΚΟΣ176033
Description: ΤΜΗΜΑ 47_ΚΟΥΤΙ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗΣ ΓΙΑ ΦΑΚΟΥΣ 20D, 28D ΚΑΙ ΤΥΠΟΥ 2.2-ΚΩΔΙΚΟΣ176033
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 47_ΚΩΔΙΚΟΣ 176033
Lot: LOT-0048
Title: ΤΜΗΜΑ 48_ΠΛΗΡΕΣ ΣΕΤ ALGERBRUSH ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ-ΚΩΔΙΚΟΣ176208
Description: ΤΜΗΜΑ 48_ΠΛΗΡΕΣ ΣΕΤ ALGERBRUSH ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ-ΚΩΔΙΚΟΣ176208
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 48_ΚΩΔΙΚΟΣ 176208
Lot: LOT-0049
Title: ΤΜΗΜΑ 49_ΣΠΆΤΟΥΛΑ ΊΡΙΔΟΣ, ΔΙΠΛΉΣ ΌΨΕΟΣ, ΕΛΑΦΡΆ ΚΕΚΛΙΜΈΝΗ,ΤΎΠΟΥ WHEELER-ΚΩΔΙΚΟΣ176209
Description: ΤΜΗΜΑ 49_ΣΠΆΤΟΥΛΑ ΊΡΙΔΟΣ, ΔΙΠΛΉΣ ΌΨΕΟΣ, ΕΛΑΦΡΆ ΚΕΚΛΙΜΈΝΗ,ΤΎΠΟΥ WHEELER-ΚΩΔΙΚΟΣ176209
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 49_ΚΩΔΙΚΟΣ 176209
Lot: LOT-0050
Title: ΤΜΗΜΑ 50_ΣΠΑΤΟΥΛΑ ΦΑΚΟΎ ΔΙΠΛΉΣ ΌΨΕΟΣ ΓΙΑ ΧΡΉΣΗ ΑΡ ΧΈΡΙ, ΤΎΠΟΥ ROWEN-ΚΩΔΙΚΟΣ176210
Description: ΤΜΗΜΑ 50_ΣΠΑΤΟΥΛΑ ΦΑΚΟΎ ΔΙΠΛΉΣ ΌΨΕΟΣ ΓΙΑ ΧΡΉΣΗ ΑΡ ΧΈΡΙ, ΤΎΠΟΥ ROWEN-ΚΩΔΙΚΟΣ176210
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 50_ΚΩΔΙΚΟΣ 176210
Lot: LOT-0051
Title: ΤΜΗΜΑ 51_ΚΑΛΩΔΙΑ ΔΙΑΘΕΡΜΙΑΣ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ, ΥΓΡΟΥ ΠΕΔΙΟΥ, ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΜΕ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΝΤΛΙΑΣ VENTURY Η ΠΕΡΙΣΤΑΛΤΙΚΗ, ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΥΑΛΟΕΙΔΕΚΤΟΜΗΣ 7.500 ΚΟΠΩΝ / ΛΕΠΤΟ, ΔΙΑΘΕΡΜΙΑ, ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ENDOLASER ΜΕ ΔΙΠΛΗ ΠΗΓΗ ΦΩΤΟΣ -ΚΩΔΙΚΟΣ180103
Description: ΤΜΗΜΑ 51_ΚΑΛΩΔΙΑ ΔΙΑΘΕΡΜΙΑΣ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ, ΥΓΡΟΥ ΠΕΔΙΟΥ, ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΜΕ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΝΤΛΙΑΣ VENTURY Η ΠΕΡΙΣΤΑΛΤΙΚΗ, ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΥΑΛΟΕΙΔΕΚΤΟΜΗΣ 7.500 ΚΟΠΩΝ / ΛΕΠΤΟ, ΔΙΑΘΕΡΜΙΑ, ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ENDOLASER ΜΕ ΔΙΠΛΗ ΠΗΓΗ ΦΩΤΟΣ -ΚΩΔΙΚΟΣ180103
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 51_ΚΩΔΙΚΟΣ 180103
Lot: LOT-0052
Title: ΤΜΗΜΑ 52_ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΌ ΑΈΡΙΟ C3F8, ΣΥΓΚΈΝΤΡΩΣΗς 100%, ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΊΑ ΦΥΆΛΗΣ ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ ΤΩΝ 50ML.-ΚΩΔΙΚΟΣ180166
Description: ΤΜΗΜΑ 52_ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΌ ΑΈΡΙΟ C3F8, ΣΥΓΚΈΝΤΡΩΣΗς 100%, ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΊΑ ΦΥΆΛΗΣ ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ ΤΩΝ 50ML.-ΚΩΔΙΚΟΣ180166
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 52_ΚΩΔΙΚΟΣ 180166
Lot: LOT-0053
Title: ΤΜΗΜΑ 53_ΠΑΚΈΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΈΝΗς ΕΠΈΜΒΑΣΗς 23 GAUGE (ΦΑΚΟΘΡΥΨΙΑς ΚΑΙ ΟΠΊΣΘΙΑς ΥΑΛΟΕΙΔΕΚΤΟΜΗς ) ΣΥΜΒΑΤΌ ΜΕ ΜΗΧΆΝΗΜΑ ΥΑΛΟΕΙΔΕΚΤΟΜΉς ΤΟ ΟΠΟΊΟ ΔΙΑΘΈΤΕΙ ΑΝΤΛΊΑ VENTURY ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΤΑΛΤΙΚΉ ΜΕ ΔΥΝΑΤΌΤΗΤΑ ΕΠΙΛΟΓΉς ΤΩΝ ΑΝΩΤΈΡΩ ΑΝΤΛΙΏΝ, ΕΠΙΤΡΈΠΕΙ ΤΗΝ ΜΕΤΑΒΟΛΉ ΤΟΥ ΚΎΚΛΟΥ ΛΕΙΤΟ-ΚΩΔΙΚΟΣ180168
Description: ΤΜΗΜΑ 53_ΠΑΚΈΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΈΝΗς ΕΠΈΜΒΑΣΗς 23 GAUGE (ΦΑΚΟΘΡΥΨΙΑς ΚΑΙ ΟΠΊΣΘΙΑς ΥΑΛΟΕΙΔΕΚΤΟΜΗς ) ΣΥΜΒΑΤΌ ΜΕ ΜΗΧΆΝΗΜΑ ΥΑΛΟΕΙΔΕΚΤΟΜΉς ΤΟ ΟΠΟΊΟ ΔΙΑΘΈΤΕΙ ΑΝΤΛΊΑ VENTURY ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΤΑΛΤΙΚΉ ΜΕ ΔΥΝΑΤΌΤΗΤΑ ΕΠΙΛΟΓΉς ΤΩΝ ΑΝΩΤΈΡΩ ΑΝΤΛΙΏΝ, ΕΠΙΤΡΈΠΕΙ ΤΗΝ ΜΕΤΑΒΟΛΉ ΤΟΥ ΚΎΚΛΟΥ ΛΕΙΤΟ-ΚΩΔΙΚΟΣ180168
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 53_ΚΩΔΙΚΟΣ 180168
Lot: LOT-0054
Title: ΤΜΗΜΑ 54_ΕΝΔΟΦΩΤΙΣΜΌΣ ΤΎΠΟΥ CHANDELIER 25GA ΔΙΆΧΥΤΟς ΜΕ ΓΩΝΊΑ ΦΩΤΙΣΜΟΎ 106°, ΑΥΤΌΜΑΤΟ ΣΎΣΤΗΜΑ ΑΝΑΓΝΏΡΙΣΗς RFID ΚΑΙ ΤΡΟΚΆΡ ΈΝΘΕΣΗς, ΧΩΡΊς ΤΗ ΧΡΉΣΗ ΑΝΤΆΠΤΟΡΑ, ΜΙΑς ΧΡΉΣΗς, ΣΥΜΒΑΤΌ ΜΕ ΜΗΧΆΝΗΜΑ ΥΑΛΟΕΙΔΕΚΤΟΜΉς ΤΟ ΟΠΟΊΟ ΔΙΑΘΈΤΕΙ ΑΝΤΛΊΑ VENTURY ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΤΑΛΤΙΚΉ -ΚΩΔΙΚΟΣ180171
Description: ΤΜΗΜΑ 54_ΕΝΔΟΦΩΤΙΣΜΌΣ ΤΎΠΟΥ CHANDELIER 25GA ΔΙΆΧΥΤΟς ΜΕ ΓΩΝΊΑ ΦΩΤΙΣΜΟΎ 106°, ΑΥΤΌΜΑΤΟ ΣΎΣΤΗΜΑ ΑΝΑΓΝΏΡΙΣΗς RFID ΚΑΙ ΤΡΟΚΆΡ ΈΝΘΕΣΗς, ΧΩΡΊς ΤΗ ΧΡΉΣΗ ΑΝΤΆΠΤΟΡΑ, ΜΙΑς ΧΡΉΣΗς, ΣΥΜΒΑΤΌ ΜΕ ΜΗΧΆΝΗΜΑ ΥΑΛΟΕΙΔΕΚΤΟΜΉς ΤΟ ΟΠΟΊΟ ΔΙΑΘΈΤΕΙ ΑΝΤΛΊΑ VENTURY ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΤΑΛΤΙΚΉ -ΚΩΔΙΚΟΣ180171
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 54_ΚΩΔΙΚΟΣ 180171
Lot: LOT-0055
Title: ΤΜΗΜΑ 55_ΑΝΑΛΏΣΙΜΟ ΣΕΤ ΣΩΛΗΝΏΣΕΩΝ ΜΕ ΣΎΡΙΓΓΑ ΜΙΑς ΧΡΉΣΗς ΜΕ ΔΥΝΑΤΌΤΗΤΑ ΕΠΙΛΟΓΉς 20/23/25GA ΓΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΉ ΕΛΑΊΟΥ ΣΙΛΙΚΌΝΗς ΣΥΜΒΑΤΌ ΜΕ ΜΗΧΆΝΗΜΑ ΥΑΛΟΕΙΔΕΚΤΟΜΉς ΤΟ ΟΠΟΊΟ ΔΙΑΘΈΤΕΙ ΑΝΤΛΊΑ VENTURY ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΤΑΛΤΙΚΉ ΜΕ ΔΥΝΑΤΌΤΗΤΑ ΕΠΙΛΟΓΉς ΤΩΝ ΑΝΩΤΈΡΩ ΑΝΤΛΙΏΝ, ΕΠΙΤΡΈΠΕΙ-ΚΩΔΙΚΟΣ180173
Description: ΤΜΗΜΑ 55_ΑΝΑΛΏΣΙΜΟ ΣΕΤ ΣΩΛΗΝΏΣΕΩΝ ΜΕ ΣΎΡΙΓΓΑ ΜΙΑς ΧΡΉΣΗς ΜΕ ΔΥΝΑΤΌΤΗΤΑ ΕΠΙΛΟΓΉς 20/23/25GA ΓΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΉ ΕΛΑΊΟΥ ΣΙΛΙΚΌΝΗς ΣΥΜΒΑΤΌ ΜΕ ΜΗΧΆΝΗΜΑ ΥΑΛΟΕΙΔΕΚΤΟΜΉς ΤΟ ΟΠΟΊΟ ΔΙΑΘΈΤΕΙ ΑΝΤΛΊΑ VENTURY ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΤΑΛΤΙΚΉ ΜΕ ΔΥΝΑΤΌΤΗΤΑ ΕΠΙΛΟΓΉς ΤΩΝ ΑΝΩΤΈΡΩ ΑΝΤΛΙΏΝ, ΕΠΙΤΡΈΠΕΙ-ΚΩΔΙΚΟΣ180173
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 55_ΚΩΔΙΚΟΣ 180173
Lot: LOT-0056
Title: ΤΜΗΜΑ 56_ΕΝΙΑΊΑ ΛΑΒΊΔΑ (HANDPIECE+TIP) ΤΎΠΟΥ MAXGRIP 23 GAUGE ΜΕ ΜΙΚΡΟ-ΑΝΆΓΛΥΦΗ ΕΠΙΦΆΝΕΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΆ ΣΤΡΟΓΓΥΛΕΜΈΝΟ ΆΚΡΟ ΓΙΑ ΑΣΦΑΛΈς ΠΙΆΣΙΜΟ ΒΑΡΙΏΝ Ή ΠΡΟΣΚΟΛΛΗΜΈΝΩΝ ΜΕΜΒΡΑΝΏΝ, 23 GAUGE ΜΙΑς ΧΡΉΣΗς ΜΕ ΔΥΝΑΤΌΤΗΤΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΊΗΣΗς ΜΈΣΩ ΕΙΔΙΚΟΎ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΎ ΤΟΥ ΣΤΕΙΛΕΟ-ΚΩΔΙΚΟΣ180212
Description: ΤΜΗΜΑ 56_ΕΝΙΑΊΑ ΛΑΒΊΔΑ (HANDPIECE+TIP) ΤΎΠΟΥ MAXGRIP 23 GAUGE ΜΕ ΜΙΚΡΟ-ΑΝΆΓΛΥΦΗ ΕΠΙΦΆΝΕΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΆ ΣΤΡΟΓΓΥΛΕΜΈΝΟ ΆΚΡΟ ΓΙΑ ΑΣΦΑΛΈς ΠΙΆΣΙΜΟ ΒΑΡΙΏΝ Ή ΠΡΟΣΚΟΛΛΗΜΈΝΩΝ ΜΕΜΒΡΑΝΏΝ, 23 GAUGE ΜΙΑς ΧΡΉΣΗς ΜΕ ΔΥΝΑΤΌΤΗΤΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΊΗΣΗς ΜΈΣΩ ΕΙΔΙΚΟΎ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΎ ΤΟΥ ΣΤΕΙΛΕΟ-ΚΩΔΙΚΟΣ180212
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 56_ΚΩΔΙΚΟΣ 180212
Lot: LOT-0057
Title: ΤΜΗΜΑ 57_ΕΝΙΑΊΑ ΛΑΒΊΔΑ (HANDPIECE+TIP) ΤΎΠΟΥ MAXGRIP 25 GAUGE ΜΕ ΜΙΚΡΟ-ΑΝΆΓΛΥΦΗ ΕΠΙΦΆΝΕΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΆ ΣΤΡΟΓΓΥΛΕΜΈΝΟ ΆΚΡΟ ΓΙΑ ΑΣΦΑΛΈς ΠΙΆΣΙΜΟ ΒΑΡΙΏΝ Ή ΠΡΟΣΚΟΛΛΗΜΈΝΩΝ ΜΕΜΒΡΑΝΏΝ, 25 GAUGE ΜΙΑς ΧΡΉΣΗς ΜΕ ΔΥΝΑΤΌΤΗΤΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΊΗΣΗς ΜΈΣΩ ΕΙΔΙΚΟΎ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΎ ΤΟΥ ΣΤΕΙΛΕΟ-ΚΩΔΙΚΟΣ180220
Description: ΤΜΗΜΑ 57_ΕΝΙΑΊΑ ΛΑΒΊΔΑ (HANDPIECE+TIP) ΤΎΠΟΥ MAXGRIP 25 GAUGE ΜΕ ΜΙΚΡΟ-ΑΝΆΓΛΥΦΗ ΕΠΙΦΆΝΕΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΆ ΣΤΡΟΓΓΥΛΕΜΈΝΟ ΆΚΡΟ ΓΙΑ ΑΣΦΑΛΈς ΠΙΆΣΙΜΟ ΒΑΡΙΏΝ Ή ΠΡΟΣΚΟΛΛΗΜΈΝΩΝ ΜΕΜΒΡΑΝΏΝ, 25 GAUGE ΜΙΑς ΧΡΉΣΗς ΜΕ ΔΥΝΑΤΌΤΗΤΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΊΗΣΗς ΜΈΣΩ ΕΙΔΙΚΟΎ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΎ ΤΟΥ ΣΤΕΙΛΕΟ-ΚΩΔΙΚΟΣ180220
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 57_ΚΩΔΙΚΟΣ 180220
Lot: LOT-0058
Title: ΤΜΗΜΑ 58_TIP ΠΟΥ ΣΥΝΔΥΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΣΤΥΛΕΟ ΥΠΕΡΗΧΩΝ FRAG ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 6 ΤΕΜΑΧΙΩΝ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΜΕ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΝΤΛΙΑΣ VENTURY Η ΠΕΡΙΣΤΑΛΤΙΚΗ, ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΥΑΛΟΕΙΔΕΚΤΟΜΗΣ 7.500 ΚΟΠΩΝ / ΛΕΠΤΟ, ΔΙΑΘΕΡΜΙΑ, ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ENDOLASER ΜΕ ΔΙΠΛΗ ΠΗΓΗ ΦΩΤΟΣ ΜΙΑΣ ΧΡ-ΚΩΔΙΚΟΣ180252
Description: ΤΜΗΜΑ 58_TIP ΠΟΥ ΣΥΝΔΥΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΣΤΥΛΕΟ ΥΠΕΡΗΧΩΝ FRAG ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 6 ΤΕΜΑΧΙΩΝ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΜΕ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΝΤΛΙΑΣ VENTURY Η ΠΕΡΙΣΤΑΛΤΙΚΗ, ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΥΑΛΟΕΙΔΕΚΤΟΜΗΣ 7.500 ΚΟΠΩΝ / ΛΕΠΤΟ, ΔΙΑΘΕΡΜΙΑ, ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ENDOLASER ΜΕ ΔΙΠΛΗ ΠΗΓΗ ΦΩΤΟΣ ΜΙΑΣ ΧΡ-ΚΩΔΙΚΟΣ180252
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 58_ΚΩΔΙΚΟΣ 180252
Lot: LOT-0059
Title: ΤΜΗΜΑ 59_ΠΑΚ. ΣΥΝΔ. ΕΠΈΜΒ. 25 GAUGE (ΦΑΚΟΘΡΥΨΙΑς ΚΑΙ ΟΠΊΣΘΙΑς ΥΑΛΟΕΙΔΕΚΤΟΜΗς ) ΣΥΜΒ. ΜΕ ΜΗΧ. ΥΑΛΟΕΙΔΕΚΤΟΜΉς ΤΟ ΟΠΟΊΟ ΔΙΑΘΈΤΕΙ ΑΝΤΛΊΑ VENTURY ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΤΑΛΤΙΚΉ ΜΕ ΔΥΝΑΤ. ΕΠΙΛ. ΤΩΝ ΑΝΩΤΈΡΩ ΑΝΤΛΙΏΝ, ΕΠΙΤΡΈΠΕΙ ΤΗΝ ΜΕΤΑΒΟΛΉ ΤΟΥ ΚΎΚΛΟΥ ΛΕΙΤ.ΔΙΑΘΕΡΜΙΑ -ENDOLASER.-ΚΩΔΙΚΟΣ180253
Description: ΤΜΗΜΑ 59_ΠΑΚ. ΣΥΝΔ. ΕΠΈΜΒ. 25 GAUGE (ΦΑΚΟΘΡΥΨΙΑς ΚΑΙ ΟΠΊΣΘΙΑς ΥΑΛΟΕΙΔΕΚΤΟΜΗς ) ΣΥΜΒ. ΜΕ ΜΗΧ. ΥΑΛΟΕΙΔΕΚΤΟΜΉς ΤΟ ΟΠΟΊΟ ΔΙΑΘΈΤΕΙ ΑΝΤΛΊΑ VENTURY ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΤΑΛΤΙΚΉ ΜΕ ΔΥΝΑΤ. ΕΠΙΛ. ΤΩΝ ΑΝΩΤΈΡΩ ΑΝΤΛΙΏΝ, ΕΠΙΤΡΈΠΕΙ ΤΗΝ ΜΕΤΑΒΟΛΉ ΤΟΥ ΚΎΚΛΟΥ ΛΕΙΤ.ΔΙΑΘΕΡΜΙΑ -ENDOLASER.-ΚΩΔΙΚΟΣ180253
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 59_ΚΩΔΙΚΟΣ 180253
Lot: LOT-0060
Title: ΤΜΗΜΑ 60_ΜΑΧΑΙΡΙΔΙΟ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΟ ΕΠΕΜΒΑΣΕΩΝ ΚΕΡΑΤΙΚΗΣ ΤΟΜΗΣ ΔΙΑΜΕΤΡΟΥ 2.2MM.-ΚΩΔΙΚΟΣ180524
Description: ΤΜΗΜΑ 60_ΜΑΧΑΙΡΙΔΙΟ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΟ ΕΠΕΜΒΑΣΕΩΝ ΚΕΡΑΤΙΚΗΣ ΤΟΜΗΣ ΔΙΑΜΕΤΡΟΥ 2.2MM.-ΚΩΔΙΚΟΣ180524
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 60_ΚΩΔΙΚΟΣ 180524
Lot: LOT-0061
Title: ΤΜΗΜΑ 61_SLEEVE ΤΟΜΗΣ 2.2MM ΓΙΑ TIP ΦΑΚΟΘΡΥΨΙΑΣ, ΣΥΜΒΑΤΟ ΜΕ CENTURION.-ΚΩΔΙΚΟΣ180526
Description: ΤΜΗΜΑ 61_SLEEVE ΤΟΜΗΣ 2.2MM ΓΙΑ TIP ΦΑΚΟΘΡΥΨΙΑΣ, ΣΥΜΒΑΤΟ ΜΕ CENTURION.-ΚΩΔΙΚΟΣ180526
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 61_ΚΩΔΙΚΟΣ 180526
Quantity: 120 pieces
Lot: LOT-0062
Title: ΤΜΗΜΑ 62_ΧΑΡΤΑΚΙΑ ΦΛΟΥΟΡΕΣΚΕΪΝΗΣ -ΚΩΔΙΚΟΣ180528
Description: ΤΜΗΜΑ 62_ΧΑΡΤΑΚΙΑ ΦΛΟΥΟΡΕΣΚΕΪΝΗΣ -ΚΩΔΙΚΟΣ180528
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 62_ΚΩΔΙΚΟΣ 180528
Lot: LOT-0063
Title: ΤΜΗΜΑ 63_ΧΑΡΤΑΚΙΑ ΓΙΑ SCHIRMER TEST ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΜΜΙΣΗ -ΚΩΔΙΚΟΣ180529
Description: ΤΜΗΜΑ 63_ΧΑΡΤΑΚΙΑ ΓΙΑ SCHIRMER TEST ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΜΜΙΣΗ -ΚΩΔΙΚΟΣ180529
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 63_ΚΩΔΙΚΟΣ 180529
Lot: LOT-0064
Title: ΤΜΗΜΑ 64_ΛΑΒΙΔΑ ΑΜΦ/ΔΟΥΣ ΤΥΠΟΥ END GRASPING, 25+ -ΚΩΔΙΚΟΣ180531
Description: ΤΜΗΜΑ 64_ΛΑΒΙΔΑ ΑΜΦ/ΔΟΥΣ ΤΥΠΟΥ END GRASPING, 25+ -ΚΩΔΙΚΟΣ180531
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 64_ΚΩΔΙΚΟΣ 180531
Lot: LOT-0065
Title: ΤΜΗΜΑ 65_ΨΑΛΙΔΙ ΑΜΦ/ΔΟΥΣ ΚΕΚΛΙΜΕΝΟ (40 ΜΟΙΡΩΝ), 25+ M.X. -ΚΩΔΙΚΟΣ180534
Description: ΤΜΗΜΑ 65_ΨΑΛΙΔΙ ΑΜΦ/ΔΟΥΣ ΚΕΚΛΙΜΕΝΟ (40 ΜΟΙΡΩΝ), 25+ M.X. -ΚΩΔΙΚΟΣ180534
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 65_ΚΩΔΙΚΟΣ 180534
Lot: LOT-0066
Title: ΤΜΗΜΑ 66_ΛΟΓΧΗ MVR 0.60 MM, 23G . -ΚΩΔΙΚΟΣ180548
Description: ΤΜΗΜΑ 66_ΛΟΓΧΗ MVR 0.60 MM, 23G . -ΚΩΔΙΚΟΣ180548
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 66_ΚΩΔΙΚΟΣ 180548
Lot: LOT-0067
Title: ΤΜΗΜΑ 67_ΚΑΛΥΠΤΡΑ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΤΡΗΤΗ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΑΠΌ ΔΙΑΦΑΝΟ ΥΛΙΚΟ -ΚΩΔΙΚΟΣ180551
Description: ΤΜΗΜΑ 67_ΚΑΛΥΠΤΡΑ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΤΡΗΤΗ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΑΠΌ ΔΙΑΦΑΝΟ ΥΛΙΚΟ -ΚΩΔΙΚΟΣ180551
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 67_ΚΩΔΙΚΟΣ 180551
Quantity: 800 pieces
Lot: LOT-0068
Title: ΤΜΗΜΑ 68_ΙΞΩΔΟΕΛΑΣΤΙΚΕΣ ΟΥΣΙΕΣ ΑΠΟ ΘΕΙΊΚΗ ΧΟΝΔΡΟΪΤΙΝΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3% ΚΑΙ ΥΑΛΟΥΡΟΝΙΚΟ ΝΑΤΡΙΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1,7% -ΚΩΔΙΚΟΣ180638
Description: ΤΜΗΜΑ 68_ΙΞΩΔΟΕΛΑΣΤΙΚΕΣ ΟΥΣΙΕΣ ΑΠΟ ΘΕΙΊΚΗ ΧΟΝΔΡΟΪΤΙΝΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3% ΚΑΙ ΥΑΛΟΥΡΟΝΙΚΟ ΝΑΤΡΙΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 1,7% -ΚΩΔΙΚΟΣ180638
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 68_ΚΩΔΙΚΟΣ 180638
Quantity: 230 pieces
Lot: LOT-0069
Title: ΤΜΗΜΑ 69_ΚΑΣΕΤΑ ΦΑΚΟΘΡΥΨΙΑΣ ΜΕ ΣΩΛΗΝΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ ΦΑΚΟΘΡΥΨΙΑΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΓΕΝΙΑΣ ΜΕ CUSTOM PACK ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΩΝ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ Μ.Χ. ΓΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗ -ΚΩΔΙΚΟΣ 244680
Description: ΤΜΗΜΑ 69_ΚΑΣΕΤΑ ΦΑΚΟΘΡΥΨΙΑΣ ΜΕ ΣΩΛΗΝΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ ΦΑΚΟΘΡΥΨΙΑΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΓΕΝΙΑΣ ΜΕ CUSTOM PACK ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΩΝ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ Μ.Χ. ΓΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗ -ΚΩΔΙΚΟΣ 244680
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 69_ΚΩΔΙΚΟΣ 244680
Quantity: 324 pieces
Lot: LOT-0070
Title: ΤΜΗΜΑ 70_ΜΑΧΑΙΡΙΔΙΟ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΟ ΕΠΕΜΒΑΣΕΩΝ ΚΕΡΑΤΙΚΗΣ ΤΟΜΗΣ ΔΙΑΜΕΤΡΟΥ 2.75 MM -ΚΩΔΙΚΟΣ 244915
Description: ΤΜΗΜΑ 70_ΜΑΧΑΙΡΙΔΙΟ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΟ ΕΠΕΜΒΑΣΕΩΝ ΚΕΡΑΤΙΚΗΣ ΤΟΜΗΣ ΔΙΑΜΕΤΡΟΥ 2.75 MM -ΚΩΔΙΚΟΣ 244915
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 70_ΚΩΔΙΚΟΣ 244915
Lot: LOT-0071
Title: ΤΜΗΜΑ 71_ΔΑΚΤΥΛΙΟΣ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΣΗΣ ΠΕΡΙΦΑΚΙΟΥ ΠΡΟΦΟΡΤΙΣΜΕΝΟΣ ΣΕ ΕΝΘΕΤΗ Μ.Χ. (10-13 ΜΜ) -ΚΩΔΙΚΟΣ 245246
Description: ΤΜΗΜΑ 71_ΔΑΚΤΥΛΙΟΣ ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΙΗΣΗΣ ΠΕΡΙΦΑΚΙΟΥ ΠΡΟΦΟΡΤΙΣΜΕΝΟΣ ΣΕ ΕΝΘΕΤΗ Μ.Χ. (10-13 ΜΜ) -ΚΩΔΙΚΟΣ 245246
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 71_ΚΩΔΙΚΟΣ 245246
Lot: LOT-0072
Title: ΤΜΗΜΑ 72_ΙΣΟΤΟΝΟ ΔΙΑΛΥΜΑ ΑΛΑΤΟΣ ΓΙΑ ΕΝΔΟΦΘΑΛΜΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΕ ΣΑΚΟ - ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ, 500 ML -ΚΩΔΙΚΟΣ 254487
Description: ΤΜΗΜΑ 72_ΙΣΟΤΟΝΟ ΔΙΑΛΥΜΑ ΑΛΑΤΟΣ ΓΙΑ ΕΝΔΟΦΘΑΛΜΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΕ ΣΑΚΟ - ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ, 500 ML -ΚΩΔΙΚΟΣ 254487
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 72_ΚΩΔΙΚΟΣ 254487
Quantity: 320 pieces
Lot: LOT-0073
Title: ΤΜΗΜΑ 73_ΚΑΣΕΤΑ ΦΑΚΟΘΡΥΨΙΑΣ ΜΕ ΣΩΛΗΝΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ ΦΑΚΟΘΡΥΨΙΑΣ / ΟΠΙΣΘΙΑΣ ΥΑΛΟΕΙΔΕΚΤΟΜΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΓΕΝΙΑΣ ΜΕ CUSTOM PACK ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΩΝ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ Μ.Χ. ΓΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗ -ΚΩΔΙΚΟΣ 254634
Description: ΤΜΗΜΑ 73_ΚΑΣΕΤΑ ΦΑΚΟΘΡΥΨΙΑΣ ΜΕ ΣΩΛΗΝΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ ΦΑΚΟΘΡΥΨΙΑΣ / ΟΠΙΣΘΙΑΣ ΥΑΛΟΕΙΔΕΚΤΟΜΗΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΓΕΝΙΑΣ ΜΕ CUSTOM PACK ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΩΝ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ Μ.Χ. ΓΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗ -ΚΩΔΙΚΟΣ 254634
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 73_ΚΩΔΙΚΟΣ 254634
Quantity: 252 pieces
Lot: LOT-0074
Title: ΤΜΗΜΑ 74_ΠΡΟΣΘΙΟΣ ΥΑΛΟΕΙΔΟΤΟΜΟΣ Μ.Χ. ΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑ RFID -ΚΩΔΙΚΟΣ 254635
Description: ΤΜΗΜΑ 74_ΠΡΟΣΘΙΟΣ ΥΑΛΟΕΙΔΟΤΟΜΟΣ Μ.Χ. ΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑ RFID -ΚΩΔΙΚΟΣ 254635
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 74_ΚΩΔΙΚΟΣ 254635
Lot: LOT-0075
Title: ΤΜΗΜΑ 75_ΚΑΝΟΥΛΑ ΠΛΥΣΗΣ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ, ΤΥΠΟΥ SIMCOE, 23G, 0.3MM PORT -ΚΩΔΙΚΟΣ 263268
Description: ΤΜΗΜΑ 75_ΚΑΝΟΥΛΑ ΠΛΥΣΗΣ ΑΝΑΡΡΟΦΗΣΗΣ, ΤΥΠΟΥ SIMCOE, 23G, 0.3MM PORT -ΚΩΔΙΚΟΣ 263268
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 75_ΚΩΔΙΚΟΣ 263268
Lot: LOT-0076
Title: ΤΜΗΜΑ 76_ΣΕΤ ΣΤΕΙΡΩΝ ΙΞΩΔΟΕΛΑΣΤΙΚΩΝ ΟΥΣΙΩΝ (ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ)-ΚΩΔΙΚΟΣ 264583
Description: ΤΜΗΜΑ 76_ΣΕΤ ΣΤΕΙΡΩΝ ΙΞΩΔΟΕΛΑΣΤΙΚΩΝ ΟΥΣΙΩΝ (ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ)-ΚΩΔΙΚΟΣ 264583
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 76_ΚΩΔΙΚΟΣ 264583
Quantity: 282 pieces
Lot: LOT-0077
Title: ΤΜΗΜΑ 77_ΣΤΥΛΕΟΙ EΝΔΟ LASER ΜΕ ΕΥΚΑΜΠΤΟ ΑΚΡΟ -ΚΩΔΙΚΟΣ 328663
Description: ΤΜΗΜΑ 77_ΣΤΥΛΕΟΙ EΝΔΟ LASER ΜΕ ΕΥΚΑΜΠΤΟ ΑΚΡΟ -ΚΩΔΙΚΟΣ 328663
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 77_ΚΩΔΙΚΟΣ 328663
Lot: LOT-0078
Title: ΤΜΗΜΑ 78_ΜΑΧΑΙΡΙΔΙΟ ΤΥΠΟΥ SLIT 2.2 ΜΜ, 45 ΜΟΙΡΩΝ -ΚΩΔΙΚΟΣ 329478
Description: ΤΜΗΜΑ 78_ΜΑΧΑΙΡΙΔΙΟ ΤΥΠΟΥ SLIT 2.2 ΜΜ, 45 ΜΟΙΡΩΝ -ΚΩΔΙΚΟΣ 329478
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 78_ΚΩΔΙΚΟΣ 329478
Lot: LOT-0079
Title: ΤΜΗΜΑ 79_ΙΞΩΔΟΕΛΑΣΤΙΚΟ (ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ) ΓΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗ ΣΕ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2ML ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΡΙΓΓΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΩΝ ΘΑΛΑΜΩΝ -ΚΩΔΙΚΟΣ 335081
Description: ΤΜΗΜΑ 79_ΙΞΩΔΟΕΛΑΣΤΙΚΟ (ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ) ΓΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗ ΣΕ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2ML ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΡΙΓΓΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΩΝ ΘΑΛΑΜΩΝ -ΚΩΔΙΚΟΣ 335081
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 79_ΚΩΔΙΚΟΣ 335081
Lot: LOT-0080
Title: ΤΜΗΜΑ 80_ΜΑΧΑΙΡΙΔΙΟ ΦΑΚΟΘΡΥΨΙΑΣ ΜΕ ΛΑΒΗ, ΔΙΠΛΗΣ ΛΟΞΟΤΜΗΣΗΣ, 1.2MM ΠΛΑΓΙΑΣ ΤΟΜΗΣ ΓΩΝΙΩΤΟ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΕΩΣ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ -ΚΩΔΙΚΟΣ 336606
Description: ΤΜΗΜΑ 80_ΜΑΧΑΙΡΙΔΙΟ ΦΑΚΟΘΡΥΨΙΑΣ ΜΕ ΛΑΒΗ, ΔΙΠΛΗΣ ΛΟΞΟΤΜΗΣΗΣ, 1.2MM ΠΛΑΓΙΑΣ ΤΟΜΗΣ ΓΩΝΙΩΤΟ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΕΩΣ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ -ΚΩΔΙΚΟΣ 336606
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 80_ΚΩΔΙΚΟΣ 336606
Lot: LOT-0081
Title: ΤΜΗΜΑ 81_ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΟ ΣΕΤ ΣΥΡΡΑΦΗΣ, ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΕΩΣ - ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ -ΚΩΔΙΚΟΣ 344086
Description: ΤΜΗΜΑ 81_ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΟ ΣΕΤ ΣΥΡΡΑΦΗΣ, ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΕΩΣ - ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ -ΚΩΔΙΚΟΣ 344086
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 81_ΚΩΔΙΚΟΣ 344086
Lot: LOT-0082
Title: ΤΜΗΜΑ 82_ΣΕΤ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΓΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗ, ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΕΩΣ - ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ -ΚΩΔΙΚΟΣ 344087
Description: ΤΜΗΜΑ 82_ΣΕΤ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΓΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗ, ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΕΩΣ - ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ -ΚΩΔΙΚΟΣ 344087
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 82_ΚΩΔΙΚΟΣ 344087
Lot: LOT-0083
Title: ΤΜΗΜΑ 83_ΕΝΙΑΙΑ ΛΑΒΙΔΑ (HANDPIECE + TIP) ΤΥΠΟΥ ILM 23G -ΚΩΔΙΚΟΣ 345037
Description: ΤΜΗΜΑ 83_ΕΝΙΑΙΑ ΛΑΒΙΔΑ (HANDPIECE + TIP) ΤΥΠΟΥ ILM 23G -ΚΩΔΙΚΟΣ 345037
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 83_ΚΩΔΙΚΟΣ 345037
Lot: LOT-0084
Title: ΤΜΗΜΑ 84_ΕΝΙΑΙΟ ΚΥΡΤΟ ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ ΨΑΛΙΔΙ (HANDPIECE + TIP) 23G…-ΚΩΔΙΚΟΣ 345038
Description: ΤΜΗΜΑ 84_ΕΝΙΑΙΟ ΚΥΡΤΟ ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ ΨΑΛΙΔΙ (HANDPIECE + TIP) 23G…-ΚΩΔΙΚΟΣ 345038
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 84_ΚΩΔΙΚΟΣ 345038
Lot: LOT-0085
Title: ΤΜΗΜΑ 85_ΑΓΚΙΣΤΡΑ - ΔΙΑΣΤΟΛΕΙΣ ΠΕΡΙΦΑΚΙΟΥ-ΚΩΔΙΚΟΣ 346100
Description: ΤΜΗΜΑ 85_ΑΓΚΙΣΤΡΑ - ΔΙΑΣΤΟΛΕΙΣ ΠΕΡΙΦΑΚΙΟΥ-ΚΩΔΙΚΟΣ 346100
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 85_ΚΩΔΙΚΟΣ 346100
Lot: LOT-0086
Title: ΤΜΗΜΑ 86_ΔΑΚΤΥΛΙΟΣ ΔΙΑΣΤΟΛΗΣ ΙΡΙΔΑΣ ΤΥΠΟΥ I-RING-ΚΩΔΙΚΟΣ 386577
Description: ΤΜΗΜΑ 86_ΔΑΚΤΥΛΙΟΣ ΔΙΑΣΤΟΛΗΣ ΙΡΙΔΑΣ ΤΥΠΟΥ I-RING-ΚΩΔΙΚΟΣ 386577
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 86_ΚΩΔΙΚΟΣ 386577
Quantity: 25 pieces