2. Procedure
Procedure
Title: Leveren brandstoffen via tankpassen
Description: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor het leveren brandstoffen via tankpassen. Zie aanbestedingsdocumenten.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09100000 Fuels
Additional classification (cpv): 30163100 Agency fuel cards
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Perceel 1
Description: Leveren brandstoffen via tankpassen Zie aanbestedingsdocumenten.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van driemaal maximaal één jaar.