2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst voor het leveren van brandstoffen
Description: Het Provinciebestuur Oost-Vlaanderen wenst een ondernemer aan te stellen voor het leveren van brandstoffen aan de provinciale diensten en domeinen. Om die reden wordt er een openbare procedure uitgeschreven voor een raamovereenkomst voor de duur van 1 jaar met de mogelijkheid tot 3x stilzwijgend verlengen, telkens voor een periode van 12 maanden. Het Provinciebestuur zal tevens als aankoopcentrale optreden voor: - PAULO bestuursopleiding; - Provinciebestuur Antwerpen en haar entiteiten.
Internal identifier: PPP0AK-4917/6765/2026-2392
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09100000 Fuels
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026-2392_1