2. Procedure
Procedure
Title: EA - Toegangscontrolesysteem - Gemeente Hellendoorn
Description: Het vervangen van het huidige toegangscontrolesysteem, inclusief het uitvoeren van onderhoud.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 42961100 Access control system
Additional classification (cpv): 30162000 Smart cards, 35120000 Surveillance and security systems and devices, 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 42961100 Toegangscontrolesysteem
Aanvullende classificatie (cpv): 30162000 Smartcards, 35120000 Bewakings- en beveiligingssystemen en –apparatuur, 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000