2. Procedure
Procedure
Title: Παροχή υπηρεσιών συντήρησης – τεχνικής υποστήριξης του έργου «Διασύνδεση του e-ΕΦΚΑ με το Ευρωπαϊκό Σύστημα Ηλεκτρονικής Ανταλλαγής Πληροφοριών για την Κοινωνική Ασφάλιση (Electronic Exchange of Social Security Information - EESSI)».
Description: 1.1 Συντήρηση έτοιμου λογισμικού (JINA – EESSI). 1.2 Υπηρεσίες (με απολογιστική χρέωση) σχεδίασης, υλοποίησης και διασφάλισης καλής λειτουργίας τυχόν πρόσθετων διεπαφών ή προσαρμογών που θα απαιτηθούν κατά τη διάρκεια της σύμβασης λόγω νέων λειτουργικών ή τεχνικών απαιτήσεων του συστήματος EESSI/JINA (100 Ανθρωποημέρες). 1.3 Υποστήριξη των κεντρικών υποδομών, στις οποίες είναι εγκατεστημένο και λειτουργεί το σύστημα EESSI. 1.4 Λειτουργία γραφείου υποστήριξης/Υπηρεσία Help Desk. 1.5 Τήρηση εγγυημένου επιπέδου υπηρεσιών.
Internal identifier: ΦΠΥ 43/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72253200 Systems support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Παροχή υπηρεσιών συντήρησης – τεχνικής υποστήριξης του έργου «Διασύνδεση του e- ΕΦΚΑ με το Ευρωπαϊκό Σύστημα Ηλεκτρονικής Ανταλλαγής Πληροφοριών για την Κοινωνική Ασφάλιση (Electronic Exchange of Social Security Information - EESSI)».
Options:
Description of the options: Ο e-ΕΦΚΑ δύναται να κάνει χρήση του δικαιώματος προαίρεσης για την παράταση των Υπηρεσιών, για (1) ένα επιπλέον έτος, ποσού 135.000,00€ πλέον ΦΠΑ.