2. Procedure
Procedure
Title: Dlhé strelné zbrane s príslušenstvom
Description: Predmetom zákazky je dodávka dlhých strelných zbraní s príslušenstvom podľa rozsahu a technickej špecifikácie uvedenej v samostatnej prílohe č. 10 súťažných podkladov. Predmet zákazky je rozdelený na 2 samostatné časti: Časť č. 1 – Samopal kal. 9 mm Luger – 170 ks Časť č. 2 – Brokovnica kal. 12 – 100 ks. Podrobná technická špecifikácia predmetu zákazky a jej rozsah pre každú príslušnú časť predmetu zákazky je uvedená v súťažných podkladoch.
Internal identifier: 13/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35320000 Firearms
Additional classification (cpv): 35321100 Hand guns, 35321200 Rifles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Časť č. 1: Samopal kal. 9 mm Luger
Description: Predmetom zákazky je dodávka dlhých strelných zbraní s príslušenstvom podľa rozsahu a technickej špecifikácie uvedenej v samostatnej prílohe č. 10 súťažných podkladov. Podrobná technická špecifikácia predmetu zákazky a jej rozsah pre časť č. 1: Samopal kal. 9 mm Luger - 170 ks je uvedená v súťažných podkladoch.
Internal identifier: 13/2026-1
Lot: LOT-0002
Title: Časť č. 2: Brokovnica kal. 12
Description: Predmetom zákazky je dodávka dlhých strelných zbraní s príslušenstvom podľa rozsahu a technickej špecifikácie uvedenej v samostatnej prílohe č. 10 súťažných podkladov. Podrobná technická špecifikácia predmetu zákazky a jej rozsah pre časť č. 2: Brokovnica kal. 12 - 100 ks je uvedená v súťažných podkladoch.
Internal identifier: 13/2026-2