630187-2026 - Competition
Poland – Bus shelters – "Nasze Krosno zielone, przedsiębiorcze i współzarządzane z mieszkańcami” - Nasze miasto zielone i oddychające - Modernizacja 54 przystanków komunikacji miejskiej na terenie miasta Krosna wraz z zakupem i instalacją dynamicznych tablic przystankowych w wiatach przystankowych” (...)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title"Nasze Krosno zielone, przedsiębiorcze i współzarządzane z mieszkańcami” - Nasze miasto zielone i oddychające - Modernizacja 54 przystanków komunikacji miejskiej na terenie miasta Krosna wraz z zakupem i instalacją dynamicznych tablic przystankowych w wiatach przystankowych” (...)
DescriptionPrzedmiotem zamówienia są prace modernizacyjne 54 przystanków komunikacji miejskiej na terenie miasta Krosna, polegające na: 1. Demontażu 44 szt. istniejących wiat przystankowych i koszy na odpady wraz z rozbiórką fundamentów wiat i nawierzchni chodników pod wiatami oraz przetransportowanie zdemontowanych wiat i koszy na miejsce wyznaczone przez Zamawiającego. 2. Wykonanie fundamentów i montażu 35 sztuk nowych wiat przystankowych ze standardowym wyposażeniem oraz 15 wiat z roślinnością w tym: 13 sztuk z zielonym dachem i zieloną ścianą roślinną oraz 2 sztuki z zielonym dachem 3. Dostawa, montaż i uruchomienie tablic dynamicznej informacji pasażerskiej [DIP] na 10 wybranych przystankach. 4. Dostawa, montaż i uruchomienie dodatkowego wyposażenia elektrycznego i multimedialnego na wybranych przystankach: oświetlenie LED, kamery monitoringu miejskiego, podświetlane gabloty reklamowe typu „citylight", podświetlenie napisów na attyce wiaty. 5. Wykonanie nowej nawierzchni placów pod wiatami, z dostosowaniem do wymiarów wiat. 6. Wykonania oznakowania i umieszczenia oznakowania z zastosowaniem właściwych logotypów, zgodnie z zasadami określonymi w Księdze Identyfikacji Wizualnej (KIW), stanowiącej załącznik do dokumentacji postępowania. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest w szczególności do wykonania: a) 1 tablicy informacyjnej przeznaczonej do umieszczenia na budynku Urzędu Miasta Krosna przy ul. Lwowskiej 28a; b) 54 tabliczek pamiątkowych – po jednej na każdym przystanku objętym przedmiotem zamówienia. Szczegółowe wytyczne dotyczące treści, wymiarów, materiałów, sposobu wykonania, lokalizacji oraz zasad umieszczenia poszczególnych elementów oznakowania zostaną przekazane Wykonawcy przez Zamawiającego po zawarciu umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Specyfikacji technicznej modernizacji 54 przystanków komunikacji miejskiej w Krośnie stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 44212321 Bus shelters
Additional classification (cpv): 48813100 Electronic bulletin boards
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsnie dotyczy