630258-2026 - Competition
Poland – Diagnostic devices – Zawarcie umowy ramowej na dostawę testów narkotykowych.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zawarcie umowy ramowej na dostawę testów narkotykowych.
Description: 1. Umowa ramowa obejmować będzie dostawy testów narkotykowych na ślinę, testów narkotykowych na substancję, kaset testujących do analizatorów narkotykowych dla komórek i jednostek organizacyjnych Policji województwa dolnośląskiego 2. Przedmiot niniejszego postępowania obejmuje asortyment spełniający minimalne wymagania opisane w formularzu ofertowym (Zal. nr 1 do SWZ) 2.1. Wszystkie wymagania określone w załączniku nr 6.1-6.6 do SWZ stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. beli informacji. 3. W celu potwierdzenia zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami określonymi powyżej, Wykonawca składa wraz z ofertą przedmiotowy środek dowodowy w postaci oświadczenia Zal. 6.1-6.6 do SWZ Opis techniczny oferowanego asortymentu. 4. Oferty częściowe. Zamawiający podzielił zamówienie na 6 części, dopuszczając możliwość składania ofert częściowych. Wykonawcy mogą składać oferty na wszystkie części postępowania. 4. Oferty częściowe. Zamawiający podzielił zamówienie na 6 części, dopuszczając możliwość składania ofert częściowych. Wykonawcy mogą składać oferty na wszystkie części postępowania. 4.1 Część I postępowania pt. Test do wykrywania narkotyków w ślinie zgodnie z formularzem cenowym nr 1 zawartym w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ) 4.2 Część II postępowania pt. Testy narkotykowe na substancje: Marihuana, Amfetamina, Mefedron zgodnie z formularzem cenowym nr 2 zawartym w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ) 4.3 Część III postępowania pt. Kasety testujące kompatybilne z urządzeniem Drug Test 5000 zgodnie z formularzem cenowym nr 3 zawartym w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ) 4.4 Część IV postępowania pt. Kasety testujące kompatybilne z urządzeniem Drug AquilaScan WDTP-10 zgodnie z formularzem cenowym nr 4 zawartym w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ) 4.5 Część V postępowania pt. Kasety testujące kompatybilne z urządzeniem Abbott So Toxa zgodnie z formularzem cenowym nr 5 zawartym w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ) 4.6 Część VI postępowania pt. Kasety testujące kompatybilne z urządzeniem ARMAS UTC zgodnie z formularzem cenowym nr 6 zawartym w formularzu ofertowym (załącznik nr 1 do SWZ) 5. Zamawiający przewiduje zawarcie umowy ramowej z trzema Wykonawcami, których oferty okażą się najkorzystniejsze spośród wszystkich złożonych ofert, po przyznaniu punktów zgodnie z kryteriami oceny ofert określonymi w Rozdziale XVIII SWZ. 6. Zasady udzielania zamówień wykonawczych wskazano w §2 Projektowanych postanowień umowy ramowej. Zamawiający przewiduje następujący tryb zawarcia umowy wykonawczej i udzielenia zamówienia publicznego: 7. Wykonawca będzie związany ofertą przez okres 90 dni kalendarzowych, tj. do dnia 13.01.2027r. 8. Klauzula informacyjna RODO została zawarta w Rozdziale I SWZ. 9. Zamawiający nie przewiduje zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”. Zamawiający żąda złożenia JEDZ wraz z ofertą przez wszystkich wykonawców. 10. Zamawiający przewiduje udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia wg zasad określonych w § 3 ust. 5 umowy ramowej oraz § 2 ust. 9 projektu umowy wykonawczej. 11. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 12. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy 12. Dokładny adres dostaw zostanie wskazany Wykonawcy w zaproszeniu do złożenia oferty. 13. Terminy realizacji umów wykonawczych w ramach poszczególnych zaproszeń wskazane będą w umowie wykonawczej i określane będą w zależności od rodzaju i ilości asortymentu. 14. Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie wskazanym w § 4 PPU RAMOWEJ , stanowiących załącznik nr 5 do SWZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33124100 Diagnostic devices
Additional classification (cpv): 33694000 Diagnostic agents, 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zawarcie umowy ramowej na dostawy komputerów stacjonarnych typ podstawowy w maksymalnej ilości 2500 sztuk
Description: DO OFERTY NALEŻY DOŁACZYĆ: 1. Załącznik nr 1 do SWZ – formularz ofertowy (wypełniony i podpisany) w postaci elektronicznej opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym, 2. Załącznik nr 2 do SWZ - oświadczenie o braku objęcia sankcjami, wynikające z rozporządzenia UE dotyczące art. 5k rozporządzenia 833/2014 (wypełnione i podpisane) w postaci elektronicznej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, 3. Załącznik nr 3 do SWZ – JEDZ (wypełniony w zakresie wskazanym przez Zamawiającego, aktualny na dzień składania ofert i podpisany) w postaci elektronicznej opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym, 4. Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w Rozdziale VI SWZ; Oferta składana przez podmioty występujące wspólnie. 1. Zgodnie z art. 58 ust. 2 ustawy Pzp, wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia zobowiązani są ustanowić pełnomocnika. Pełnomocnictwo należy dołączyć do oferty. Z treści pełnomocnictwa winno jednoznacznie wynikać prawo pełnomocnika do reprezentowania Wykonawcy w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego w imieniu Wykonawcy. Dokument ten winien być podpisany przez osobę/osoby uprawnioną(-e) do jego udzielenia tj. zgodnie z formą reprezentacji każdego z Wykonawców (UWAGA!!! Pełnomocnictwo podpisuje wyłącznie mocodawca kwalifikowanym podpisem elektronicznym). W przypadku wspólników spółki cywilnej dopuszczalne jest przedłożenie umowy spółki cywilnej, z której wynika zakres i sposób reprezentacji, a w przypadku konsorcjum przedłożenie umowy konsorcjum (oryginał - forma elektroniczna z kwalifikowanymi podpisami elektronicznymi lub cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej podpisane przez mocodawców lub notariusza). 2. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie: a) Oświadczenie JEDZ składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenie to ma potwierdzać niepodleganie wykluczeniu oraz spełnianie warunków udziału w postepowaniu (jeśli je określono) w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postepowaniu oraz brak podstaw do wykluczenia. Oświadczenia podmiotów składających ofertę wspólnie składane na formularzu JEDZ powinny mieć formę dokumentu elektronicznego, podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez każdego z nich w zakresie w jakim potwierdzają okoliczności, o których mowa w treści art. 125 ustawy Pzp. b) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące dodatkowego warunku zamówienia wynikającego z art. 5k rozporządzenia 833/2014 – zgodnie z załącznikiem nr 4.1 do SWZ - składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenie Wykonawcy ma potwierdzać, że Wykonawca zapoznał się w ww. warunkiem i zamierza go respektować oraz że nie dotyczą go zakazy z artykułu 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2025/2033.
Main classification (cpv): 33124130 Diagnostic supplies