630290-2026 - Competition
Czechia – Milk powder – 26-010.3 Sušené odtučněné mléko – pořízení a ochraňování
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: 26-010.3 Sušené odtučněné mléko – pořízení a ochraňování
Description: Předmětem VZ je pořízení 450 tun sušeného odtučněného mléka (dále také jako „SOM“) a jeho ochraňování. SOM bude jako součást státních hmotných rezerv majetkem ČR. Správa státních hmotných rezerv (dále také „SSHR“ nebo „Správa“) jako zadavatel zajišťuje, v souladu se zákonem č. 97/1993 Sb., o působnosti Správy státních hmotných rezerv, ve znění pozdějších předpisů, obranyschopnost a obranu státu, odstraňování následků krizových situací a ochranu životně důležitých hospodářských zájmů státu. Předmět VZ je v souladu s ust. § 35 zákona rozdělen na 3 (tři) samostatné části: 1. část VZ: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka. 2. část VZ: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka. 3. část VZ: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka.
Internal identifier: 13333/26-SSHR
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 15511700 Milk powder
Additional classification (cpv): 63100000 Cargo handling and storage services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. část VZ: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka.
Description: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Blíže viz čl. 13 odst. 13.1. zadávací dokumentace.
Lot: LOT-0004
Title: 3. část VZ: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0002
Title: 2. část VZ: Dodávka a ochraňování 150 tun sušeného odtučněného mléka.
Internal identifier: 2