2. Procedure
Procedure
Title: Laptopuri RExQTCS
Description: Laptopuri in cantitatile si cu specificatiile tehnice minime solicitate in caietul de sarcini. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari in a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 48467613_PAAP_2026_2_RExQTCS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213100 Portable computers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Laptop tip 1
Description: Laptop tip 1, conform caiet de sarcini
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Laptop tip 2
Description: Laptop tip 2, conform caiet de sarcini
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Laptop tip 3
Description: Laptop tip 3, conform caiet de sarcini
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Laptop tip 4
Description: Laptop tip 4, conform caiet de sarcini
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Laptop tip 5
Description: Laptop tip 5, conform caiet de sarcini
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Laptop tip 6
Description: Laptop tip 6, conform caiet de sarcini
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Laptop tip 7
Description: Laptop tip 7, conform caiet de sarcini
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Laptop tip 8
Description: Laptop tip 8, conform caiet de sarcini
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Laptop tip 9
Description: Laptop tip 9, conform caiet de sarcini
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Laptop tip 10
Description: Laptop tip 10, conform caiet de sarcini
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: PC tip mini
Description: PC configuratie conform caiet de sarcini
Internal identifier: 11
Main classification (cpv): 30213000 Personal computers