2. Procedure
Procedure
Title: Meerjarig onderhoud elementenverhardingen
Description: Het gaat om een opdracht die betrekking heeft op het verrichten van onderhouds- c.q. aanlegwerkzaamheden van bestratingen en het leveren van elementverhardingen Zie aanbestedingsstukken
Internal identifier: 3819271
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45236000 Flatwork
Additional classification (cpv): 45233141 Road-maintenance works, 45233222 Paving and asphalting works, 45233252 Surface work for streets, 45432112 Laying of paving
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Het gaat om een opdracht die betrekking heeft op het verrichten van onderhouds- c.q. aanlegwerkzaamheden van bestratingen en het leveren van elementverhardingen Het gaat om een opdracht die betrekking heeft op het verrichten van onderhouds- c.q. aanlegwerkzaamheden van bestratingen en het leveren van elementverhardingen
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie aanbestedingsstukken