630333-2026 - Competition
Lithuania – Personal computers – Planšetiniai ir kt. kompiuteriai (Tarptautinis)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Planšetiniai ir kt. kompiuteriai (Tarptautinis)
Description: Planšetinių ir kt. kompiuterių pirkimas skaidomas į 2 pirkimo objekto dalis. 1 dalis - Planšetiniai kompiuteriai, 2 dalis - Nešiojamieji kompiuteriai
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213000 Personal computers
Additional classification (cpv): 30213200 Tablet computer
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Planšetiniai kompiuteriai
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Nešiojamieji kompiuteriai
Internal identifier: 2