630337-2026 - Competition
Romania – Medical equipments – Echipamente IT necesare echipei de proiect în cadrul proiectului „Extinderea, modernizarea și dotarea Ambulatoriului Spitalului Clinic de Pneumoftiziologie „LEON DANIELLO” Cluj Napoca
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Echipamente IT necesare echipei de proiect în cadrul proiectului „Extinderea, modernizarea și dotarea Ambulatoriului Spitalului Clinic de Pneumoftiziologie „LEON DANIELLO” Cluj Napoca
Description: Echipamente IT necesare echipei de proiect în cadrul proiectului „Extinderea, modernizarea și dotarea Ambulatoriului Spitalului Clinic de Pneumoftiziologie „LEON DANIELLO” Cluj Napoca ”, conform cerințelor caietului de sarcini. Ținând cont de prevederile art. 160 din Legea nr. 98/2016 privind achizițiile publice: Termenul limită până la care orice operator economic are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare în legătură cu documentația de atribuire: cu 18 zile înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate in termenul prevazut anterior, raspunsurile autoritatii contractante vor fi publicate in SEAP cu 11 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 428811020265122
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Eechipamente IT necesare echipei de proiect în cadrul proiectului „Extinderea, modernizarea și dotarea Ambulatoriului Spitalului Clinic de Pneumoftiziologie „LEON DANIELLO” Cluj Napoca, Tabletă de hârtie digitală Baterii externe Laptop ultraportabil Termenul limită până la care orice operator economic are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare în legătură cu documentația de atribuire: cu 18 zile înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. In masura in care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate in termenul prevazut anterior, raspunsurile autoritatii contractante vor fi publicate in SEAP cu 11 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 1