630341-2026 - Competition
Romania – Mattresses – Furnizare Saltele
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Furnizare Saltele
Description: Acord cadru - Furnizare saltele Informaţii privind acordul-cadru: Numărul minim sau, după caz, numărul maxim de participanţi la acordul-cadru preconizat: Acordul cadru se va încheia cu un număr maxim de 3 agenţi economici participanţi. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este: pana in a 18-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări sau informațiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor. Daca aceste termene vor fi zile nelucrătoare, autoritatea va răspunde în ultima zi lucratoare înainte de termenul respectiv
Internal identifier: 3576 /AP/07.09.2026.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39143112 Mattresses
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Informaţii privind acordul-cadru: Numărul minim sau, după caz, numărul maxim de participanţi la acordul-cadru preconizat: Acordul cadru se va încheia cu un număr maxim de 3 agenţi economici participanţi. Durata acordului în luni: ____12 luni___ sau în zile: Durata contractului subsecvent : 85 zile. Perioada de livrare si manipulare, este de 55 de zile pentru, termenul de plată este de 30 de zile de la recepție în baza facturii disponibilă în RO e-factura.
Internal identifier: 1