2. Procedure
Procedure
Title: Europese Aanbesteding Immunostainers (L-EU-26-04)
Description: Europese aanbesteding betreffende de aanschaf en het onderhoud van Immunostainers en bijbehorende reagentia en overige verbruiksmaterialen. Apparatuur en reagentia ten behoeve van 65.000 IHC procedures per jaar met een mogelijke groei van 5% per jaar (zie het Beschrijvend document).
Internal identifier: L-EU-26-04
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Additional classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 38434580 Immunoassay analysers
Options:
Description of the options: Optie tot verlenging en herzieningsclausule Mogelijk groei van 10% in afname