2. Procedure
Procedure
Title: Hasičská stanice Praha – Běchovice - výstavba
Description: Předmětem veřejné zakázky je provedení stavebních prací vč. souvisejících dodávek a služeb v rozsahu odpovídajícím projektu dle dokumentace pro provádění stavy. Stanice je nezbytnou podmínkou pro řádné a včasné zprovoznění celé stavby dálnice D0, úseku 511 (Běchovice – dálnice D1).
Internal identifier: N006/26/V00022607
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45216121 Fire station construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001