630423-2026 - Competition
Poland – Medical equipments – Dostawy układów oddechowych
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawy układów oddechowych
DescriptionSzczegółowy opis zawiera załącznik nr 2.1-2.13 specyfikacja asortymentowo-cenowa
Internal identifierZP/42/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
LotLOT-0001
Title1. Układy oddechowe (I)
Descriptionszczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.1 do SWZ
Internal identifierPakiet nr 1
LotLOT-0002
Title2. Jednorazowe akcesoria i układy oddechowe do aparatu AIRVO 2 , AIRVO 3, nawilżaczy MR 850 i MR 950
Descriptionszczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.2 do SWZ
Internal identifierPakiet nr 2
LotLOT-0003
Title3. Adaptery do pomiaru CO2
Descriptionszczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.3 do SWZ
Internal identifierPakiet nr 3
LotLOT-0004
Title4. Układy pacjenta do respiratora "SLE 6000" z akcesoriami
Descriptionszczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.4 do SWZ
Internal identifierPakiet nr 4
LotLOT-0005
Title5. Akcesoria do aparatu do znieczulenia "Leon"
Descriptionszczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.5 do SWZ
Internal identifierPakiet nr 5
LotLOT-0006
Title6. Układy anestetyczne jednorazowego użytku do aparatów do znieczulenia ogólnego dostosowane do użycia tlenku azotu
Descriptionszczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.6 do SWZ
Internal identifierPakiet nr 6
LotLOT-0007
Title7. Akcesoria do respiratora "Mindray NB350"
Descriptionszczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.7 do SWZ
Internal identifierPakiet nr 7
LotLOT-0008
Title8. Układy oddechowe do respiratora transportowego Airon pNeuton mini neo
Descriptionszczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.8 do SWZ
Internal identifierPakiet nr 8
LotLOT-0009
Title9.Układy do respiratora "Hamilton C6" z nawilżaczem "Hamilton H900" i akcesoriami
Descriptionszczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.9 do SWZ
Internal identifierPakiet nr 9
LotLOT-0010
Title10. Asortyment do respiratorów Babylog VN600 i Evita V600, inkubatorów Draeger oraz aparatu do znieczulenia MRI "Leon"
Descriptionszczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.10 do SWZ
Internal identifierPakiet nr 10
LotLOT-0011
Title11.Układ do respiratorów "Trilogy EVO"
Descriptionszczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.11 do SWZ
Internal identifierPakiet nr 11
LotLOT-0012
Title12. Linie do kapnografii do kardiomonitorów Philips
Descriptionszczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.12 do SWZ
Internal identifierPakiet nr 12
LotLOT-0013
Title13. Układ do respiratorów "Fabian HFO"
Descriptionszczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2.13 do SWZ
Internal identifierPakiet nr 13