630430-2026 - Competition
Netherlands – Education and training services – Realistisch oefenen Brandweer 2028-2031
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Realistisch oefenen Brandweer 2028-2031
Description: Realistische Oefenen en Opleidingen brandweerpersoneel. De Brandweer Brabant-Noord zal middels een meervoudig onderhandse procedure voor de periode 2028 tot en met 2031 al haar realistische trainingen uit besteden aan externe partijen. Het doel van deze realistische training is om de vakbekwaamheid van brandweerpersoneel te borgen en/of te vergroten. Daarnaast wil de Brandweer Brabant-Noord met deze trainingeninzicht krijgen in de huidige vakbekwaamheid van de deelnemers. Betreft aankondiging van een sociale en andere specifieke diensten. Inschrijving is beperkt tot uitgenodigde bedrijven. boven €750.000
Internal identifier: I2026.025
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: Deze opdracht wordt aangemerkt als een overheidsopdracht voor sociale en andere specifieke diensten (SAS-dienst), vallend onder het verlichte regime AW art 2.38 en 2.39. De CPVclassificatie van deze opdracht is 80000000-4 Diensten voor onderwijs en opleiding, 80500000-9 Opleidingsdiensten, 80550000-4 Diensten voor opleiding inzake veiligheid. Als gevolg hiervan is de drempelwaarde voor overheidsopdrachten voor sociale en andere specifieke diensten van toepassing. Het drempelbedrag is €750.000 excl. btw. De geraamde totale waarde van deze opdracht ligt boven deze drempelwaarde. VRBN heeft op basis van de regelgeving voor een aanbesteding die valt onder het verlichte regime, vormvrijheid met betrekking tot het kiezen van een aanbestedingsprocedure. Hierbij heeft VRBN een afweging gemaakt tussen enerzijds een openbare aanbesteding of anderzijds de dienstverlening meervoudig onderhands uit te vragen. VRBN heeft gekozen voor een meervoudige onderhandse aanbesteding om de volgende redenen: VRBN wil zo efficiënt mogelijk omgaan met de beschikbare oefen- en opleidingstijd. Daarnaast wil VRBN de tijdsbelasting voor haar vrijwilligers en medewerkers beperken. Om dit te bereiken is het noodzakelijk om aan de reistijd naar de oefencentra een maximum te stellen. Hierdoor zijn er slechts een beperkte aantal geschikte marktpartijen in Nederland (en Europa) die in aanmerking komen voor de opdrachten. Voor het verstrekken van de opdracht voor het realistische oefenen, hanteert VRBN daarom de meervoudig onderhandse procedure. Alle partijen die voldoen aan de voor VRBN acceptabele reistijd en waarvan VRBN weet dat zij kunnen voldoen aan de minimale criteria zullen worden uitgenodigd aan de procedure deel te nemen. Via onderhavige publicatie wordt voldaan aan de verplichte aankondiging.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80000000 Education and training services
Additional classification (cpv): 80500000 Training services, 80600000 Training services in defence and security materials
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Betreft aankondiging van een sociale en andere specifieke diensten. Inschrijving is beperkt tot uitgenodigde bedrijven. Realistische Oefenen en Opleidingen brandweerpersoneel. De Brandweer Brabant-Noord zal middels een meervoudig onderhandse procedure voor de periode 2028 tot en met 2031 al haar realistische trainingen uit besteden aan externe partijen. Het doel van deze realistische training is om de vakbekwaamheid van brandweerpersoneel te borgen en/of te vergroten. Daarnaast wil de Brandweer Brabant-Noord met deze trainingeninzicht krijgen in de huidige vakbekwaamheid van de deelnemers. Betreft aankondiging van een sociale en andere specifieke diensten. Inschrijving is beperkt tot uitgenodigde bedrijven. boven €750.000
Internal identifier: 1