2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa produktów farmaceutycznych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej - cz. II
Description: Przedmiotem Zamówienia jest Dostawa produktów farmaceutycznych (dalej jako Towar) dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej - cz. II. Przedmiot Zamówienia został podzielony według następujących pakietów: Pakiet nr 1 - Radiologiczne środki kontrastowe Pakiet nr 2 - Leki różne Pakiet nr 3 - Preparaty leczenia żywieniowego drogą przewodu pokarmowego Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa - załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Internal identifier: DZ-271-1-60/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Skrócenie terminu składania ofert wynika z powodu zaistnienia stanu pilnej konieczności zapewnienia ciągłości dostaw Towaru, bez którego nie da się zapewnić pacjentom Szpitala należytego wykonywania świadczeń z użyciem Towaru i których skutki mogłyby mieć negatywne konsekwencje związane z zagrożeniem zdrowia i życia. Dostawy Towaru nie mogą zostać przerwane, ponieważ realizacja przedmiotu Zamówienia ma szczególne znaczenie dla dobra ogółu społeczeństwa, obejmując zarówno względy etyczne jak i społeczne i organizacyjne Zamawiającego. Utrzymanie terminu składania ofert o którym mowa w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, uniemożliwiłoby zachowanie ciągłości dostaw Towaru, przez co mógłby ucierpieć szeroko pojęty interes społeczny oraz interes Zamawiającego. Mając na uwadze powyższe Zamawiający skrócił termin składania ofert określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1 - Radiologiczne środki kontrastowe
Description: 1. Kontrast do badań tomografii, niejonowy monomeryczny o stężeniu jodu 370 - 400 mg J/ml 10 x 100 ml 10 op. 80 2. Kontrast do badań tomografii, niejonowy monomeryczny o stężeniu jodu 350 mg J/ml 10 x 100 ml 10 op. 250 3. Kontrast do badań tomografii, niejonowy monomeryczny o stężeniu jodu 350 mg J/ml 10 x 50 ml 10 op. 60 4. Iohexol inj. 6g jodu/20 ml X 6 fiol. 6 op. 15 5. "Ferricum derisomaltosum 500 mg Fe3+/5 ml. Inj. IV i do wlewów" inj. 0,5g Fe3+/5ml x 5 fiol. 5 op. 20 Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu Opis Przedmiotu zamówienia - Szczegółowa Oferta Cenowa - załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Internal identifier: Pakiet nr 1 - Radiologiczne środki kontrastowe
Options:
Description of the options: Możliwość skorzystania z prawa opcji przez Zamawiającego opisana została w załączniku nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet nr 2 - Leki różne
Description: 1. Sześciofluorek siarki "8 μl/mL, proszek i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań x fiol." 1 fiol. 30 2. Żelazo (proteinianobursztynian żelaza III) roztwór doustny (800 mg proteinianobursztynianu żelaza, co odpowiada 40 mg żelaza III)/fiolka x 20 fiol. 15 ml 20 op. 15 3. Tapentadol tabl. o przedł.uwalnianiu 25 mg x 60 60 op. 10 4. Natamycyna globulki 100 mg x 10 10 op. 10 5. Streptokinaza+streptodornaza czopki (15 000 j.m. streptokinazy, 1250 j.m. streptodornazy)/czopek x 6 6 op. 10 Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu Opis Przedmiotu zamówienia - Szczegółowa Oferta Cenowa - załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Internal identifier: Pakiet nr 2 - Leki różne
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet nr 3 - Preparaty leczenia żywieniowego drogą przewodu pokarmowego
Description: 1. Kompletna dieta normokaloryczna (1 kcal/ml), 1000 ml szt. 582 2. Kompletna dieta normokaloryczna (1 kcal/ml), . 500 ml szt. 249 3. Kompletna dieta do żywienia dojelitowego, 1000ml szt. 1900 4. Kompletna dieta standardowa (do 1,2 kcal/ml), 500 ml szt. 210 6. Kompletna dieta wysokoenergetyczna (1,5 kcal/ml), 1000 ml szt. 3100 7. Kompletna dieta do żywienia dojelitowego, 500 ml szt. 250 8. Kompletna dieta normokaloryczna (1 kcal/ml), 9. Kompletna dieta wysokoenergetyczna (2,0 kcal/ml), 500 ml szt. 50 10. Kompletna dieta wysokoenergetyczna (1,5 kcal/ml), 1000 ml szt. 50 Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu Opis Przedmiotu zamówienia - Szczegółowa Oferta Cenowa - załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2
Internal identifier: Pakiet nr 3 - Preparaty leczenia żywieniowego drogą przewodu pokarmowego