2. Procedure
Procedure
Title: Contract furnizare alimente
Description: Furnizare alimente conform caiet sarcini, pentru a caror contractare se pot depune oferte pentru un lot,pentru toate loturile sau combinatii ale acestora la sediul autoritatii contractante.Ofertarea se va face după cantitatile maxime ale acestei proceduri. Livrarea se va face eșalonat în fucție de numărul de pacienți internați și de nivelul fondurilor pe care autoritatea contractantă le poate disponiliza cu acest scop Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 18 zile. Autoritatea contractantă va raspunde în mod consolidat, clar și complet, tuturor solicitărilor de clarificări sau de informații suplimentare în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor, cu condiția ca solicitările de clarificări sau de informații suplimentare să fi fost adresate de către ofertanti în termenul prevăzut la secțiunea I.3 din Fișa de date, respectiv cu 18 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 7
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: SPATA DE PORC CONGELATA
Description: SPATA DE PORC CONGELATA Cant min CS 450 kg/Cant max CS 5400 kg Cant min AC 10800kg/ Cant max AC 11250kg
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: CASCAVAL DE VARA TIP RUCAR
Description: CASCAVAL DE VARA TIP RUCAR Cant min CS 240 kg/Cant max CS 2.880 kg Cant min AC 5.760kg/ Cant max AC 6.000kg
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: BUDINCA DIN LAPTE CU CACAO/VANILIE min 125 g
Description: BUDINCA DIN LAPTE CU CACAO/VANILIE min 125 g Cant.min CS 1.500 BUC / Cant max CS 18.000 BUC Cant.min AC 36.000 BUC / cant max AC 37.500 BUC
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: MALAI GRISAT
Description: MALAI GRISAT Cant.min CS 55 KG / Cant max CS 660 KG Cant.min AC 1.320 KG / cant max AC 1.375 KG
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: GRIS DE GRAU
Description: GRIS DE GRAU Cant.min CS 35 KG / Cant max CS 420 KG Cant.min AC 840 KG / Cant max AC 875 KG
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: FAINA DE GRAU
Description: FAINA DE GRAU Cant.min CS 20 KG / Cant max 240 KG Cant.min AC 480KG / Cant max AC 500 KG
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: SARE DE GATIT IODATA SEMIGRUNJOASA
Description: SARE DE GATIT IODATA SEMIGRUNJOASA Cant.min CS 70 KG / Cant max 840 KG Cant.min AC 1.680KG / Cant max AC 1.750 KG
Lot: LOT-0008
Title: COMPOT FRUCTE BORCAN MIN 4200ML
Description: COMPOT FRUCTE BORCAN MIN 4200ML Cant.min CS 500 BUC / Cant max CS 6.000 BUC Cant.min AC 12.000 BUC / Cant max AC 12.500 BUC
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: COMPOT MANDARINE CUTIE MIN 2650 G
Description: COMPOT MANDARINE CUTIE MIN 2650 G Cant.min CS 135 BUC / Cant max CS 1.620 BUC Cant.min AC 3.240 BUC / Cant max AC 3.375 BUC
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: GEM FRUCTE MIN 360G
Description: GEM FRUCTE MIN 360G Cant min CS 200 BUC /Cant max CS 2.400 BUC Cant min AC 4.800 BUC / Cant max AC 5.000 BUC
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: CARTOFI
Description: CARTOFI Cant min CS 4.000 KG /Cant max CS 18.000 KG Cant min AC 96.000 KG / Cant max AC 100.000 KG
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: CEAPA USCATA
Description: CEAPA USCATA Cant min CS 380 KG/Cant max CS 4.560 KG Cant min AC 9.120 KG/ Cant max 9.500 KG
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: BISCUITI CU CACAO
Description: BISCUITI CU CACAO Cant min CS 1.500 BUC /Cant max CS 18.000 BUC Cant min AC 36.000 BUC/ Cant max AC 37.500 BUC
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: BISCUITI CU CREMA
Description: BUSCUITI CU CREMA Cant min CS 2.700 BUC /Cant max CS 32.400 BUC Cant min AC 64.800 BUC/ Cant max AC 67.500 BUC
Internal identifier: 14