2. Procedure
Procedure
Title: Utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta Nowego Sącza
Description: I. Przedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania porządku i czystości na drogach, ścieżkach rowerowych, chodnikach, placach, zejściach i przystankach komunikacyjnych leżących na terenie miasta Nowego Sącza. II. Zamawiający dzieli zamówienie na 2 części, zwane dalej „Zadaniami” tj.: 1. Zadanie I – Utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta Nowego Sącza (Śródmieście). 2. Zadanie II – Utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta Nowego Sącza (obszar z wyłączeniem Śródmieścia).
Internal identifier: BZP.271.82.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90610000 Street-cleaning and sweeping services
Additional classification (cpv): 90511300 Litter collection services, 90513200 Urban solid-refuse disposal services, 90511000 Refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1.Utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta Nowego Sącza - Zadanie I
Description: 1. Zakres przedmiotu zamówienia, obejmuje utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta Nowego Sącza (Śródmieście). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wykaz terytorialny i rzeczowy terenów objętych zamówieniem oraz standard zgodnie z którym usługi muszą być wykonywane, określony został w Załączniku nr 1.1 oraz Załączniku nr 2 do specyfikacji.
Options:
Description of the options: Zamawiający na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług zgodnych z przedmiotem zamówienia (dotyczy Zadania I i Zadania II). Udzielenie zamówienia, o którym mowa w niniejszym pkt nastąpi w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego. Wartość udzielanego zamówienia nie przekroczy 30% wartości zamówienia podstawowego i wykonywane będzie po cenach jednostkowych netto określonych w umowie podstawowej, z zastrzeżeniem zapisów §3 ust. 3 projektowanych postanowień umowy.
Lot: LOT-0002
Title: 2. Utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta Nowego Sącza- Zadanie II
Description: 1. Zakres przedmiotu zamówienia, obejmuje utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta Nowego Sącza (obszar z wyłączeniem Śródmieścia). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wykaz terytorialny i rzeczowy terenów objętych zamówieniem oraz standard zgodnie z którym usługi muszą być wykonywane, określony został w Załączniku nr 1.2 oraz Załączniku nr 2 do specyfikacji.