2. Procedure
Procedure
Title: Digitale werkplek: Werkplekservices en Audiovisuele middelen
Description: Perceel 1 – Werkplekservices De Opdracht betreft het leveren, implementeren, beheren en doorontwikkelen van werkplekservices, waaronder de digitale werkplek, cloud‑ en M365‑diensten, applicatiebeheer en ondersteuning voor het Kadaster. Perceel 2 – Audiovisuele middelen De Opdracht betreft het leveren, installeren, beheren en onderhouden van audiovisuele middelen, inclusief lifecyclebeheer, monitoring, ondersteuning en gefaseerde vervanging van AV‑voorzieningen voor het Kadaster. € 95.200.000
Internal identifier: A25-104152
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72513000 Office automation services
Additional classification (cpv): 32320000 Television and audio-visual equipment, 50341000 Repair and maintenance services of television equipment, 51600000 Installation services of computers and office equipment, 72600000 Computer support and consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Werkplekservices
Description: De Opdracht betreft het leveren, implementeren, beheren en doorontwikkelen van werkplekservices, waaronder de digitale werkplek, cloud‑ en M365‑diensten, applicatiebeheer en ondersteuning voor het Kadaster.
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 51600000 Installation services of computers and office equipment, 72600000 Computer support and consultancy services
Options:
Description of the options: Opdrachtgever behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst aanvullende producten en diensten af te nemen die passen binnen de scope van de aanbesteding, zoals nader uitgewerkt in het Beschrijvend document en het Programma van Eisen en Wensen. Er geldt geen afnameverplichting.
Lot: LOT-0002
Title: Audiovisuele middelen
Description: De Opdracht betreft het leveren, installeren, beheren en onderhouden van audiovisuele middelen, inclusief lifecyclebeheer, monitoring, ondersteuning en gefaseerde vervanging van AV‑voorzieningen voor het Kadaster.
Internal identifier: 2
Additional classification (cpv): 32320000 Television and audio-visual equipment, 50341000 Repair and maintenance services of television equipment, 51611000 Installation services of computers