630519-2026 - Competition
Poland – Tomography devices – Zakup tomografu komputerowego CBCT
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleZakup tomografu komputerowego CBCT
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest: 1) zakup tomografu komputerowego CBCT wraz z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załączniki nr 2 do SWZ. 2) wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych związanych z instalacją aparatu oraz adaptacją i modernizacją pomieszczeń przeznaczonych na ten cel w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowym Instytucie Badawczym zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym odpowiednio Załącznik nr 9 do SWZ.
Internal identifierPN-132/26/KT
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33115000 Tomography devices
Additional classification (cpv): 71220000 Architectural design services, 39150000 Miscellaneous furniture and equipment, 45400000 Building completion work, 45215143 Diagnostic screening room construction work, 45310000 Electrical installation work, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45232460 Sanitary works, 45343000 Fire-prevention installation works, 45331220 Air-conditioning installation work, 45332400 Sanitary fixture installation work, 39180000 Laboratory furniture
5. Lot
LotLOT-0001
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest: 1) zakup tomografu komputerowego CBCT wraz z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załączniki nr 2 do SWZ. 2) wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych związanych z instalacją aparatu oraz adaptacją i modernizacją pomieszczeń przeznaczonych na ten cel w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie Państwowym Instytucie Badawczym zgodnie z Programem FunkcjonalnoUżytkowym stanowiącym odpowiednio Załącznik nr 9 do SWZ.