2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie produktów farmaceutycznych (nr 2)
Description: 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie produktów farmaceutycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych przez Zamawiającego odpowiedzi na pytania Wykonawców. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: Część nr 1 – Leki, Część nr 2 – Leki (2)
Internal identifier: ZP 14/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Leki
Description: 1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 1 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie produktów farmaceutycznych (leków). 2. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ dokonanymi w toku postępowania.
Internal identifier: Część nr 1
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, na zasadach określonych w § 7 ust. 10 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 6 do SWZ. Prawo opcji może zostać wykorzystane w przypadku zakupu przez Zamawiającego ilości towaru objętej zamówieniem podstawowym przed upływem okresu wskazanego w §8 ust. 1 i istnienia po stronie Zamawiającego zapotrzebowania na większą ilość tego towaru. Maksymalna wartość zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji nie przekroczy 20% wartości zamówienia podstawowego określonego w § 4 wzoru umowy. O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę na piśmie.
Lot: LOT-0002
Title: Leki (2)
Description: 1. Przedmiotem zamówienia - w części nr 2 - jest dostawa do Miejskiego Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie produktów farmaceutycznych (heparyn drobnocząsteczkowych). 2. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ i należy go odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ dokonanymi w toku postępowania.
Internal identifier: Część nr 2
Description of the options: 12. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy, na zasadach określonych w § 7 ust. 10 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 6 do SWZ. Prawo opcji może zostać wykorzystane w przypadku zakupu przez Zamawiającego ilości towaru objętej zamówieniem podstawowym przed upływem okresu wskazanego w §8 ust. 1 i istnienia po stronie Zamawiającego zapotrzebowania na większą ilość tego towaru. Maksymalna wartość zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji nie przekroczy 20% wartości zamówienia podstawowego określonego w § 4 wzoru umowy. O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę na piśmie