630635-2026 - Competition
Poland – Tree-cutting services – Usługa wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu wytypowanych czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na terenie Oddziału Białystok i Oddział Warszawa PGE Dystrybucja S.A. w podziale na 67 części
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługa wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu wytypowanych czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na terenie Oddziału Białystok i Oddział Warszawa PGE Dystrybucja S.A. w podziale na 67 części
Description: Usługa wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu wytypowanych czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na terenie Oddziału Białystok i Oddział Warszawa PGE Dystrybucja S.A. w podziale na 67 części
Internal identifier: POST/DYS/OW/GZ/02058/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211400 Tree-cutting services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1
Description: Część 1. Wycinka na obszarze Oddział Białystok dla linii WN o łącznej długości 83,690 km
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2
Description: Część 2. Wycinka na obszarze Oddział Białystok dla linii WN o łącznej długości 32,643 km
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3
Description: Część 3. Wycinka na obszarze Oddział Białystok dla linii WN o łącznej długości 92,982 km
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 4
Description: Część 4. Wycinka na obszarze Oddział Białystok dla linii WN o łącznej długości 77,312 km
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 5
Description: Część 5. Wycinka na obszarze Oddział Białystok dla linii WN o łącznej długości 89,236 km
Lot: LOT-0006
Title: Część nr 6
Description: Część 6. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE2 dla linii SN o łącznej długości 77,450 km
Lot: LOT-0007
Title: Część nr 7
Description: Część 7. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE2 Łomża dla linii SN o łącznej długości 123,500 km
Lot: LOT-0008
Title: Część nr 8
Description: Część 8. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE2 Łomża dla linii SN o łącznej długości 220,890 km
Lot: LOT-0009
Title: Część nr 9
Description: Część 9. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE2 Łomża dla linii SN o łącznej długości 73,940 km
Lot: LOT-0010
Title: Część nr 10
Description: Część 10. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE2 Łomża dla linii SN o łącznej długości 105,850 km
Lot: LOT-0011
Title: Część nr 11
Description: Część 11. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE3 Bielsk Podlaski dla linii SN o łącznej długości 104,900 km
Lot: LOT-0012
Title: Część nr 12
Description: Część 12. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE3 Bielsk Podlaski dla linii SN o łącznej długości 122,430 km
Lot: LOT-0013
Title: Część nr 13
Description: Część 13. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE3 Bielsk Podlaski dla linii SN o łącznej długości 194,370 km
Lot: LOT-0014
Title: Część nr 14
Description: Część 14. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE3 Bielsk Podlaski dla linii SN o łącznej długości 101,440 km
Lot: LOT-0015
Title: Część nr 15
Description: Część 15. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE3 Bielsk Podlaski dla linii SN o łącznej długości 146,460 km
Lot: LOT-0016
Title: Część nr 16
Description: Część 16. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE3 Bielsk Podlaski dla linii SN o łącznej długości 130,771 km
Lot: LOT-0017
Title: Część nr 17
Description: Część 17. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 144,728 km
Lot: LOT-0018
Title: Część nr 18
Description: Część 18. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 201,549 km
Lot: LOT-0019
Title: Część nr 19
Description: Część 19. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 95,054 km
Lot: LOT-0020
Title: Część nr 20
Description: Część 20. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 32,782 km
Lot: LOT-0021
Title: Część nr 21
Description: Część 21. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 205,580 km
Lot: LOT-0022
Title: Część nr 22
Description: Część 22. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 101,399 km
Lot: LOT-0023
Title: Część nr 23
Description: Część 23. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 74,738 km
Lot: LOT-0024
Title: Część nr 24
Description: Część 24. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE4 Ełk dla linii SN o łącznej długości 99,110 km
Lot: LOT-0025
Title: Część nr 25
Description: Część 25. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE5 Suwałki dla linii SN o łącznej długości 109,372 km
Lot: LOT-0026
Title: Część nr 26
Description: Część 26. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE5 Suwałki dla linii SN o łącznej długości 117,056 km
Lot: LOT-0027
Title: Część nr 27
Description: Część 27. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE5 Suwałki dla linii SN o łącznej długości 75,546 km
Lot: LOT-0028
Title: Część nr 28
Description: Część 28. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE5 Suwałki dla linii SN o łącznej długości 86,779 km
Lot: LOT-0029
Title: Część nr 29
Description: Część 29. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE5 Suwałki dla linii SN o łącznej długości 32,113 km
Lot: LOT-0030
Title: Część nr 30
Description: Część 30. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE6 Białystok Teren dla linii SN o łącznej długości 165,120 km
Lot: LOT-0031
Title: Część nr 31
Description: Część 31. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE6 Białystok Teren dla linii SN o łącznej długości 250,910 km
Lot: LOT-0032
Title: Część nr 32
Description: Część 32. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE6 Białystok Teren dla linii SN o łącznej długości 75,590 km
Lot: LOT-0033
Title: Część nr 33
Description: Część 33. Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE6 dla linii SN o łącznej długości 173,677 km
Lot: LOT-0034
Title: Część nr 34
Description: Część 34.Wycinka na obszarze działania Oddziału Białystok, RE6 Białystok Teren dla linii SN o łącznej długości 127,485 km
Lot: LOT-0035
Title: Część nr 35
Description: Część 35. Wycinka na obszarze Oddział Warszawa dla linii WN o łącznej długości 22,209 km
Lot: LOT-0036
Title: Część nr 36
Description: Część 36. Wycinka na obszarze Oddział Warszawa dla linii WN o łącznej długości 57,821 km
Lot: LOT-0037
Title: Część nr 37
Description: Część 37. Wycinka na obszarze Oddział Warszawa dla linii WN o łącznej długości 57,777 km
Lot: LOT-0038
Title: Część nr 38
Description: Część 38. Wycinka na obszarze Oddział Warszawa dla linii WN o łącznej długości 25,337
Lot: LOT-0039
Title: Część nr 39
Description: Część 39. Wycinka na obszarze Oddział Warszawa dla linii WN o łącznej długości 74,206 km
Lot: LOT-0040
Title: Część nr 40
Description: Część 40. Wycinka na obszarze Oddział Warszawa dla linii WN o łącznej długości 85,396 km
Lot: LOT-0041
Title: Część nr 41
Description: Część 41. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE1 Pruszków dla linii SN o łącznej długości 41,492 km
Lot: LOT-0042
Title: Część nr 42
Description: Część 42. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE1 Pruszków dla linii SN o łącznej długości 99,023 km
Lot: LOT-0043
Title: Część nr 43
Description: Część 43. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE2 Jeziorna dla linii SN o łącznej długości 90,363 km
Lot: LOT-0044
Title: Część nr 44
Description: Część 44. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE2 Jeziorna dla linii SN o łącznej długości 88,530 km
Lot: LOT-0045
Title: Część nr 45
Description: Część 45. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE2 Jeziorna dla linii SN o łącznej długości 69,668 km
Lot: LOT-0046
Title: Część nr 46
Description: Część 46. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE3 Legionowo dla linii SN o łącznej długości 78,755 km
Lot: LOT-0047
Title: Część nr 47
Description: Część 47. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE3 Legionowo dla linii SN o łącznej długości 76,940 km
Lot: LOT-0048
Title: Część nr 48
Description: Część 48. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE3 Legionowo dla linii SN o łącznej długości 79,275 km
Lot: LOT-0049
Title: Część nr 49
Description: Część 49. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE3 Legionowo dla linii SN o łącznej długości 48,998 km
Lot: LOT-0050
Title: Część nr 50
Description: Część 50. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE4 Mińsk Mazowiecki dla linii SN o łącznej długości 83,578 km
Lot: LOT-0051
Title: Część nr 51
Description: Część 51. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE4 Mińsk Mazowiecki dla linii SN o łącznej długości 54,555 km
Lot: LOT-0052
Title: Część nr 52
Description: Część 52. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE4 Mińsk Mazowiecki dla linii SN o łącznej długości 78,238 km
Lot: LOT-0053
Title: Część nr 53
Description: Część 53. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE4 Mińsk Mazowiecki dla linii SN o łącznej długości 91,608 km
Lot: LOT-0054
Title: Część nr 54
Description: Część 54. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE4 Mińsk Mazowiecki dla linii SN o łącznej długości 106,220 km
Lot: LOT-0055
Title: Część nr 55
Description: Część 55. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE4 Mińsk Mazowiecki dla linii SN o łącznej długości 91,610 km
Lot: LOT-0056
Title: Część nr 56
Description: Część 56. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE4 Mińsk Mazowiecki dla linii SN o łącznej długości 81,244 km
Lot: LOT-0057
Title: Część nr 57
Description: Część 57. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE5 Siedlce dla linii SN o łącznej długości 99,071 km
Lot: LOT-0058
Title: Część nr 58
Description: Część 58. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE5 Siedlce dla linii SN o łącznej długości 200,396 km
Lot: LOT-0059
Title: Część nr 59
Description: Część 59. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE5 Siedlce dla linii SN o łącznej długości 221,767 km
Lot: LOT-0060
Title: Część nr 60
Description: Część 60. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE6 Ostrołęka dla linii SN o łącznej długości 96,200 km
Lot: LOT-0061
Title: Część nr 61
Description: Część 61. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE6 Ostrołęka dla linii SN o łącznej długości 233,600 km
Lot: LOT-0062
Title: Część nr 62
Description: Część 62. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE6 Ostrołęka dla linii SN o łącznej długości 138,700 km
Lot: LOT-0063
Title: Część nr 63
Description: Część 63. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE7 Wyszków dla linii SN o łącznej długości 164,188 km
Lot: LOT-0064
Title: Część nr 64
Description: Część 64. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE7 Wyszków dla linii SN o łącznej długości 124,476 km
Lot: LOT-0065
Title: Część nr 65
Description: Część 65. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE7 Wyszków dla linii SN o łącznej długości 228,818 km
Lot: LOT-0066
Title: Część nr 66
Description: Część 66. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE8 Otwock dla linii SN o łącznej długości 41,300 km
Lot: LOT-0067
Title: Część nr 67
Description: Część 67. Wycinka na obszarze działania Oddziału Warszawa, RE8 Otwock dla linii SN o łącznej długości 91,311 km